Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników

Pełna wersja: Sraczka ewakuacyjna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy szanowni Forumowicze orientują się ,jakie szkoły wliczają się do stażu pracy w SG,chodzi mi konkretnie o naukę w szkołach średnich profilu zawodowego typu liceum zawodowe,technikum dzienne(przed wstąpieniem do SG) ,ewentualnie proszę o podanie jakiegoś przepisu regulującego powyższe sprawy.Czy art. 155 kodeksu pracy jest jakimś wykładnikiem w naszej służbie??
z NoOSG odeszło wiele więcej na moim PSG od 01.01. do 29.02. odeszło
12 osób i kolejne 4 przebąkują w najbliższym czasie. więc ogół może być naprawdę spory. Dodgy
(04-03-2012 13:31 )rafi napisał(a): [ -> ]z NoOSG odeszło wiele więcej na moim PSG od 01.01. do 29.02. odeszło
12 osób i kolejne 4 przebąkują w najbliższym czasie. więc ogół może być naprawdę spory. Dodgy
Rafi,napisałem o 3 komendantach którzy odeszli na emke z NoOSG.
(04-03-2012 12:14 )kant napisał(a): [ -> ]Czy szanowni Forumowicze orientują się ,jakie szkoły wliczają się do stażu pracy w SG,chodzi mi konkretnie o naukę w szkołach średnich profilu zawodowego typu liceum zawodowe,technikum dzienne(przed wstąpieniem do SG) ,ewentualnie proszę o podanie jakiegoś przepisu regulującego powyższe sprawy.Czy art. 155 kodeksu pracy jest jakimś wykładnikiem w naszej służbie??Koledzy znaleźli coś w tym temacie?
Wliczają się szkoły przyzakładowe, kiedy będąc uczniem byłeś jednocześnie pracownikiem młodocianym.
Dzięki za informację.
Jeśli w trakcie nauki w technikum,liceum zawodowym uczeń był zatrudniony w celu nauki zawodu,to okres nauki liczy się do stażu emerytalnego.Czyli powinieneś posiadać świadectwo pracy,umowę o pracę z zakładem pracy celem nauki zawodu - odbywanie odpłatnej praktyki zawodowej w okresie nauki - patrz ustawa emerytalna służb mundurowych i wysokość procentów za lata pracy . Cywilne studia wyższe - 0,7 % za każdy rok nauki. Art.155 kp nie jest wykładnikiem w naszej służbie.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie