Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników

Pełna wersja: Zmiany w systemie emerytalnym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest nawet coś nowego- emerytura liczona z trzech wybranych lat http://www.msw.gov.pl/portal/pl/2/9532/O...owych.html
Z 3 lat??????????!!!!! TOTALNE ZŁODZIEJSTWO!!!
witam!
za chwilę usłyszymy że to jest służba, a nie praca i że powinniśmy być dumni że możemy służyć dla państwa i to powinno wystarczyć i wręcz jest niemorlane brać jakiekolwiek pieniądze za tą służbę, nie mówiąc o emeryturze.
Budżet na 2012 r. jest bardzo trudny i musi być bardzo oszczędny. "Dlatego tych pieniędzy w budżecie na nowy roku nie było na podwyżki dla wszystkich służb"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...cznia.html

W 2011 nie licz na etat w budżetówce
http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,9043...towce.html
chyba jednak kwotowa Sad , ...mam jednak nadzieję, że im się noga powinie i nie zdążą http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,1078...zen_w.html
(13-12-2011 18:20 )TenOn napisał(a): [ -> ]chyba jednak kwotowa Sad , ...mam jednak nadzieję, że im się noga powinie i nie zdążą http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,1078...zen_w.html

Nie przejmuj się sądy pracy będą miały co robić przez najbliższe 4 lata Big Grin
(13-12-2011 18:51 )NOWY napisał(a): [ -> ]
(13-12-2011 18:20 )TenOn napisał(a): [ -> ]chyba jednak kwotowa Sad , ...mam jednak nadzieję, że im się noga powinie i nie zdążą http://wyborcza.biz/biznes/1,100969,1078...zen_w.html

Nie przejmuj się sądy pracy będą miały co robić przez najbliższe 4 lata Big Grin
Nie był bym tego pewny.Przygotowują się na różne warianty. Pan Mordasiewicz z Lewiatana podsunął już orzeczenie Trybunałowi Konstytucyjnemu-Państwo jest w sytuacji "pożaru" i że zmiana zasad na 4 lata jest zgodna z prawem.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,1078...stana.html
Chodzi mi o to ze sama lawina pozwów będzie kosztować państwo krocie. Ale co tam. Jak powiedział Planeta TERAZ POLSKA Wink

A jeżeli chodzi o pana (celowo z małej litery) M to póki co nie on jest wyrocznią. Wszystkie związki zawodowe + Business Centre Club są przeciw. Więc na 100% skierują ustawę do TK. A tysiące o ile nie mln pozwów zatkają sądy pracy na długo.

Hhehehe państwo w pożarze a posłowie sprezentowali sobie w tym roku dwukrotne podwyżki Big Grin Gdzie ta zielona wyspa ?
Witam wszystkich po świętach. Chociaż od rana zdążyłem się wkurzyć na RZECZPOSPOLITĄ, jadą po Policjantach i w Nas też po troszku..
http://wiadomosci.wp.pl/title,Tak-kombin...caid=1da19
a będzie to wyglądało tak... Smilejeszcze wypadało by poszukac 65 letniego strazaka "pędzącego o kuli" do pożaru
Mateusz... mówisz i masz... Smilehttp://wiadomosci.wp.pl/title,Sensacyjna...omosc.html

Wygląda na to, że odchodzi ostatni gwarant. Ciekawe co za niespodziankę szykuje MSWiA?
"....Jak podał wtorkowy Dziennik Gazeta Prawna powodem dymisji Rapackiego mogą być prace nad reformą systemu emerytalnego mundurowych....."


Koleś pewnie nie chce, żeby Policjanci mieli mu za złe wprowadzenie nowych regulacji emerytalnych. Czyli ustawa nie będzie po myśli emerytów.
Tu również piszą o dymisji Rapackiego:

http://www.tvn24.pl/-1,1730049,0,1,rapac...omosc.html

Czyli optymistycznie zakładając rząd chce nam zrobić rewolucję w emeryturachAngry
To było do przewidzenia ze wszystko juz dawno jest ustalone a Rapacki daje noge zeby za duzego smrodu po nim nie zostało...
CHWAŁA BOHATEROM!!!
Przekierowanie