Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników

Pełna wersja: Do kogo podanie o przeniesienie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może banalne pytanie i z góry dziękuję za odpowiedz. Do kogo pisać podanie o przeniesienie między oddziałami do KGSG za pośrednictwem Komendanta Oddzialowego czy do Komendanta Oddzialowego za pośrednictwem naczelnika wydziału kadr ? Pozdrawiam
Do Komendanta Głównego Sg z zachowaniem drogi służbowej
Do Komendanta Głównego poprzez Komendanta Oddziału
Żeby nie zakładać nowego tematu odświeżam.
Podczas składania podania o przeniesienie między oddziałami trzeba być w służbie stałej?, czy można zarówno w służbie przygotowawczej (3 letniej). Spotkałem się z różnymi wersjami.
(11-07-2018 17:11 )away napisał(a): [ -> ]Żeby nie zakładać nowego tematu odświeżam.
Podczas składania podania o przeniesienie między oddziałami trzeba być w służbie stałej?, czy można zarówno w służbie przygotowawczej (3 letniej). Spotkałem się z różnymi wersjami.

Można pisać w służbie przygotowawczejj. Inna sprawa czy uda się uzyskać zgodę.
Nie trzeba być w stałej.
Abyś nie miał wątpliwości art. 40 ustawy o SG
1. Funkcjonariusz może być przeniesiony do pełnienia służby albo delegowany do czasowego pełnienia służby w innej jednostce organizacyjnej Straży Granicznej lub innej miejscowości z urzędu lub na własną prośbę.
No właśnie jak to jest, decyzja należy do Komendanta Głównego, ale co jeżeli Komendantowi Placówki/Oddziału to nie jest na rękę bo brakuje ludzi. Czy w jakikolwiek sposób opiniuje to podanie?
(12-07-2018 20:11 )away napisał(a): [ -> ]No właśnie jak to jest, decyzja należy do Komendanta Głównego, ale co jeżeli Komendantowi Placówki/Oddziału to nie jest na rękę bo brakuje ludzi. Czy w jakikolwiek sposób opiniuje to podanie?

Takie prośby składa się drogą służbową wiec opiniuje.
Przekierowanie