Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
GIS Warszawa-Okęcie - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba - specjalizacje i rekrutacja (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: SG na Lotniskach (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: GIS Warszawa-Okęcie (/showthread.php?tid=1037)



GIS Warszawa-Okęcie - kokolokos - 24-03-2017 21:13

Czy ktoś orientuje się jakie są testy i wymagania do GIS-u na Okęciu?


RE: GIS Warszawa-Okęcie - Oni - 26-03-2017 08:57

Normy są wyznaczone przez komendanta do każdego zisu/gisu. Nie pamiętam niestety pisma ale tam też widziałem normy do Wzd. Zapytaj kierownika gisu czy nie mają przypadkiem swoich norm.
Jak coś to jest wejście na linę, 3 km, pompki i wyciskanie swojej masy ciała. No i jeszcze chyba brzuchy były.


RE: GIS Warszawa-Okęcie - kokolokos - 28-03-2017 08:40

(26-03-2017 08:57 )Oni napisał(a):  Normy są wyznaczone przez komendanta do każdego zisu/gisu. Nie pamiętam niestety pisma ale tam też widziałem normy do Wzd. Zapytaj kierownika gisu czy nie mają przypadkiem swoich norm.
Jak coś to jest wejście na linę, 3 km, pompki i wyciskanie swojej masy ciała. No i jeszcze chyba brzuchy były.
Słyszałem, że w GIS-e jeszcze ma się jakiś okres próbny i że musisz być zaakceptowany przez grupę. Prawda to?


RE: GIS Warszawa-Okęcie - Oni - 28-03-2017 14:22

Tak, w tych grupach wszędzie musisz być zaakceptowany.


RE: GIS Warszawa-Okęcie - PlanetaX - 28-03-2017 17:47

Akceptacja grupy jest najważniejszym czynnikiem dopuszczającym. Generalnie "wartość" sportowa ma drugorzędne znaczenie. Za dobrym fizycznie też nie można być co by reszty grupy nie demotywowaćWink Poza tym trzeba mieć trochę niepokorną naturę cokolwiek się przez to rozumieBig Grin