Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Sprawa w E-sądzie - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Sprawa w E-sądzie (/showthread.php?tid=1265)



Sprawa w E-sądzie - Malami - 07-07-2017 17:53

Witam.
Popadłam w długi, w e-sądzie zapadła wyrok w zasadzie nakaz zapłaty za dług. Czy ten wyrok/nakaz ma dla mnie jakieś konsekwencje ?? Czy powinnam poinformować o tej sytuacji "góre".
Pozdrawiam


RE: Sprawa w E-sądzie - nettai - 09-07-2017 06:22

Jak nie zapłacisz to to sprawa pójdzie do komornika. Komornik pójdzie po najmniejszej lini oporu i zajmie część poborów i zablokuje konto. I tak do oddziału wyśle pismo. Służbowych konsekwencji nie będziesz miał żadnych. Możesz porozmawiać z przełożonym i poinformować, że wpie...liłaś się finansowo. Co i tak nic nie zmieni.


RE: Sprawa w E-sądzie - Malami - 15-07-2017 10:07

Oczywiscie rozumiem. Zapłaciłam należną kwotę, aczkolwiek mam jeszcze jedno pytanie : czy taka sprawa ma wpływ na "nieposzlakowaną opinie" ??



(09-07-2017 06:22 )nettai napisał(a):  Jak nie zapłacisz to to sprawa pójdzie do komornika. Komornik pójdzie po najmniejszej lini oporu i zajmie część poborów i zablokuje konto. I tak do oddziału wyśle pismo. Służbowych konsekwencji nie będziesz miał żadnych. Możesz porozmawiać z przełożonym i poinformować, że wpie...liłaś się finansowo. Co i tak nic nie zmieni.



RE: Sprawa w E-sądzie - nettai - 17-07-2017 19:32

No to ok. Nie ma wpływu na opinię służbową.