Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Przeniesienie między Placówkami w Oddziale SG - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Kursy - Szkolenia - Przeniesienia (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Przeniesienie między Placówkami w Oddziale SG (/showthread.php?tid=1376)



Przeniesienie między Placówkami w Oddziale SG - Diablo_94 - 26-11-2017 22:46

Witam.

Zakładając dany temat, chciałbym uzyskać informacji dotyczącej przeniesienia się pomiędzy placówkami w danym oddziale. Zastanawiam się poważnie nad wstąpieniem do tej konkretnej umundurowanej formacji i w Nadodrzańskim oddziale jest 11 placówek (także szanse raczej małe na trafienie do tej placówki do której się chce).
W moim rodzinnym mieście jest placówka SG, pozniej dwie najblizsze Poznan/Wroclaw to 120 km, reszta placówek blisko zachodniej granicy +- 300 km od mojego miejsca zamieszkania. Nie ukrywam, że skoro mam placówkę w moim rodzinnym mieście a byłby wakat, chciałbym wlasnie tutaj pracować. Czy ktoś doświadczony i kompetentny z tego forum moglby mi wyjasnić, czy taka możliwość jest, czy ja jako osoba przystępująca do naboru nie mam na to kompletnie wplywu i moge się znalezc nawet ponad 300 km od swojego miejsca zamieszkania ? Czy jednak patrzą na osoby, z jakich są rejonów i okolic i starają się usadowić takich świeżych po szkółce funkcjonariuszy do Placówki, która bylaby dla niego jak najbardziej na rękę ?


Z gory dziękuję za porady.


RE: Przeniesienie między Placówkami w Oddziale SG - MWK - 06-03-2018 20:54

Witam, czy jest ktoś chętny na przenosiny głowa za głowę z PSG w Tuplich, Zielonej Góry bądź też Krosna Odrz. na Poznań? Rolleyes