Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
TYP WYBIÓRCZA - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Poza służbą (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Luźne tematy (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: TYP WYBIÓRCZA (/showthread.php?tid=1740)



TYP WYBIÓRCZA - Patek666 - 06-08-2018 12:45

Witam. Jak w tytule- i nie chodzi tu o michnikowy szmatławiec ale tym razem o naszą telewizję publiczną. Podobno to media mające misję, za którą mamy becelować abonament. Wydawać by się mogło,że takie media będą rzetelnie przekazywać informacje ważne,ciekawe, dotyczące szerokiego grona Polaków,kulturalne...etc. I co??? Niedawno w Polsce w Kostrzynie odbyła się największa w Europie,cykliczna impreza na której spotkały się dziesiątki tysięcy młodych ludzi z całej Europy i nie tylko..Impreza muzyczna słynna na świecie. W mediach publicznych cisza jak po pogrzebie organisty- w tym czasie w Kudowie jakiś tam festiwal im. Kiepury. I tu już branzel na całego. Żałosne to i raczej nie do końca publiczne te media.


RE: TYP WYBIÓRCZA - Grubcio - 06-08-2018 14:20

Sam jestem przeciwnikiem brudnego pseudo spotkania pseudo normalnego Woodstock i dobrze że tego nie pokazywali kto chce widzieć walajaca się po brudnych kaluzach nacpana młodzież już od wielu lat sięga to dna


RE: TYP WYBIÓRCZA - quasimodo1 - 06-08-2018 16:04

(06-08-2018 12:45 )Patek666 napisał(a):  Wydawać by się mogło,że takie media będą rzetelnie przekazywać informacje ważne,ciekawe, dotyczące szerokiego grona Polaków,kulturalne...etc. I co??? Niedawno w Polsce w Kostrzynie odbyła się największa w Europie,cykliczna impreza na której spotkały się dziesiątki tysięcy młodych ludzi z całej Europy i nie tylko..Impreza muzyczna słynna na świecie. W mediach publicznych cisza jak po pogrzebie organisty-


Publiczne ? Smile Wolne żarty . @Patek Ty swoje lata masz - i bez urazy mentalność dziecka ? Włączasz szkiełko - a tam TVP i proPis napierdala po łbie liberałów ,komuchów i inne przystawki ,Polska potęgą w produkcji węgla i mleka ,nie oddamy nawet guzika itp - z drugiej strony przerzucasz na TVN - no i jazda faszyści ,obozy koncentracyjne , łapanki , prostytucja w stosunku UE i koniec świata .
Apropos tego jak to określiłeś największego kulturalnego cuda w tej części Europy - to się nie dziw że "reżimowa" TV Big Grin nie bąkneła o tym słowa - ponieważ jak młodzi nie chcą oglądać TVN to TVN przyszedł do nich Smile


https://www.facebook.com/razproza/photos/a.1645736702304423.1073741827.1645735358971224/2169697276575027/?type=3&theater

(06-08-2018 14:20 )Grubcio napisał(a):  Sam jestem przeciwnikiem brudnego pseudo spotkania pseudo normalnego Woodstock i dobrze że tego nie pokazywali kto chce widzieć walajaca się po brudnych kaluzach nacpana młodzież już od wielu lat sięga to dna

dla mnie to i mogą taplać się w tym g... i do jesieni - ale żeby robić z tego cud nad cudy wydarzeń kulturalnych w tej części Europy - lekka przesada.

(06-08-2018 12:45 )Patek666 napisał(a):  Witam. Jak w tytule- i nie chodzi tu o michnikowy szmatławiec ale tym razem o naszą telewizję publiczną. Podobno to media mające misję, za którą mamy becelować abonament. Wydawać by się mogło,że takie media będą rzetelnie przekazywać informacje ważne,ciekawe, dotyczące szerokiego grona Polaków,kulturalne...etc. I co???


W ch...... to miliony Polaków płacących propagandowy haracz jest robiona cyklicznie od wyborów do wyborów - wszystko zależy od prowieniencji wygrywających. Big Grin


RE: TYP WYBIÓRCZA - Gosia1990 - 22-08-2018 16:08

TVP nigdy nie była wybitnie obiektywna, ale to co zrobil z nią PiS to jest poziom telewizji pzpr-owskiej. Chamski język i prowadzący, słynne paski grozy, kłamstwa i naginanie informacji, milczenie o tych nie będących po linii partyjnej. Nie wiem jak mozna miec resztki rozumu i to oglądać.


RE: TYP WYBIÓRCZA - Rebeliant Szmarowski - 22-08-2018 16:18

(22-08-2018 16:08 )Gosia1990 napisał(a):  TVP nigdy nie była wybitnie obiektywna, ale to co zrobil z nią PiS to jest poziom telewizji pzpr-owskiej. Chamski język i prowadzący, słynne paski grozy, kłamstwa i naginanie informacji, milczenie o tych nie będących po linii partyjnej. Nie wiem jak mozna miec resztki rozumu i to oglądać.

Młoda Damo, w Internecie jest mnóstwo lokalizacji, gdzie znajdzie Pani możliwość ekspresji sympatii politycznych. Szkoda tego Forum na takie dyrdymały. Służby są apolityczne - nikt Pani nie powiedział?


RE: TYP WYBIÓRCZA - keyser soze - 22-08-2018 18:37

Ale prawo do poglądów politycznych zagwarantowane jest konstytucją.

W mundurze nie mogę mówić, że nie lubię prezesa, ale w cywilu już tak.

Przynajmniej na razie Smile

Ps. Ten tekst o apolitycznosci służb mnie rozwalił całkowicie Smile))))))))) Nie wiedzialem Rebe, że z Ciebie taki dowcipnis Smile)))))


RE: TYP WYBIÓRCZA - lenek - 22-08-2018 18:52

(22-08-2018 18:37 )keyser soze napisał(a):  Nie wiedzialem Rebe, że z Ciebie taki dowcipnis Smile)))))
Big GrinBig GrinBig Grin
Tylko, żebyś Robert nie spłoszył Młodej Damy, bo zamknie się w sobie i nic więcej nie napisze Smile


RE: TYP WYBIÓRCZA - niepokorny - 22-08-2018 19:01

Napisać to pewnie już nic nie napisze ale poczekam, aż za kilka dni wstawi w stopce reklamę to wtedy zaliczy wypad z forum.


RE: TYP WYBIÓRCZA - kszekosz - 22-08-2018 19:57

Czyżby TVPropaganda już dobijał do poziomu neohitlerowskich gadzinówek w postaci TVNu i GW?