Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Opinia lekarska - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba - specjalizacje i rekrutacja (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Rekrutacja do SG (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Opinia lekarska (/showthread.php?tid=1874)



Opinia lekarska - pogranicznik123 - 14-01-2019 11:12

Hej wszystkim.Mam pytanie do tych, którzy już testy mają za sobą. Powiedzcie mi moi kochani czy w sytuacji, gdy dostajecie opinie od lekarza rodzinnego o dopuszczeniu do sprawnosciówki możecie być na zwolnieniu np od ortopedy ze względu na bóle kręgosłupa spowodowane pracą fizyczna?Jak to wygladą, nie będzie kolizji dwóch lekarzy jak i również kwasu przy podejściu do sprawnosciówki?


RE: Opinia lekarska - severn - 15-01-2019 08:56

(14-01-2019 11:12 )pogranicznik123 napisał(a):  Hej wszystkim.Mam pytanie do tych, którzy już testy mają za sobą. Powiedzcie mi moi kochani czy w sytuacji, gdy dostajecie opinie od lekarza rodzinnego o dopuszczeniu do sprawnosciówki możecie być na zwolnieniu np od ortopedy ze względu na bóle kręgosłupa spowodowane pracą fizyczna?Jak to wygladą, nie będzie kolizji dwóch lekarzy jak i również kwasu przy podejściu do sprawnosciówki?

Nie ma żadnej możliwości sprawdzania tego czy jesteś na L4.


RE: Opinia lekarska - pogranicznik123 - 15-01-2019 10:03

Czyli mam rozumieć ze jak pójdę do swojego lekarza rodzinnego po kwit że dopuszcza mnie do testu a następnie np do ortopedy to ortopeda nie będzie widział ,ze mam kwit że zostałem dopuszczony do testu sprawności fizycznej?