Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Kara grzywny - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba - specjalizacje i rekrutacja (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Rekrutacja do SG (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Kara grzywny (/showthread.php?tid=1944)



Kara grzywny - Samsung - 29-03-2019 00:14

Witam, toczyło się wobec mnie postępowanie sądowe z Art.158 i zostałem skazany kara grzywny, grzywnę zapłaciłem i po roku otrzymałem zaświadczenie o niekaralności
Moje pytanie czy wobec tego jest szansa abym dostał się do straży?


RE: Kara grzywny - Alexis995 - 29-03-2019 08:11

WW ustawie wyraźnie jest zawarte że do SG (i tyczy się to też pozostałych służb) może się starać osoba która ma nieposzlakowaną opinie oraz nie została karana. A art. 158 dotyczy bójki więc nie jest to błaha sprawa Smile a co do zaświadczenia niekaralności to SG chyba i tak może dotrzeć w Twoje akta przy analizie ABO i zobaczyć tą sprawę o bójce,chociaż pewna nie jestem


RE: Kara grzywny - PM90 - 29-03-2019 11:54

(29-03-2019 08:11 )Alexis995 napisał(a):  WW ustawie wyraźnie jest zawarte że do SG (i tyczy się to też pozostałych służb) może się starać osoba która ma nieposzlakowaną opinie oraz nie została karana. A art. 158 dotyczy bójki więc nie jest to błaha sprawa Smile a co do zaświadczenia niekaralności to SG chyba i tak może dotrzeć w Twoje akta przy analizie ABO i zobaczyć tą sprawę o bójce,chociaż pewna nie jestem

Dokładnie. Postępowanie związane z Ankietą Bezpieczeństwa Osobowego i dostępem do informacji niejawnych wykaże fakt, o którym pisze pytający.
Jeśli powtarzają się pytania o zwykle mandaty to wymieniona sprawa jest zupełnie innego kalibru. Chociaż ma zaświadczenie o niekaralności...
Rozpatrzą to wnikliwie, ale moim zdaniem jest opcja uzyskania negatywnej opinii.


RE: Kara grzywny - Samsung - 29-03-2019 12:26

No tak myślałem że jednak będzie ciężko
Chociaż prawnik mi mówił że jego znajomy po zawiasach się dostał ale to już musiał ktoś go dobrze wpychac


RE: Kara grzywny - PM90 - 29-03-2019 16:24

(29-03-2019 12:26 )Samsung napisał(a):  No tak myślałem że jednak będzie ciężko
Chociaż prawnik mi mówił że jego znajomy po zawiasach się dostał ale to już musiał ktoś go dobrze wpychac

Spróbować możesz, bo masz jednak niekaralność Wink Próbuj, bo różnie bywa.
Z tymi zawiasami to już gruba przesada. Pewnie tak jak mówisz- znajomości...