Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Witam na Forum SG - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Powitanie (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Komunikaty - Kwestie Organizacyjne - Regulamin (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Witam na Forum SG (/showthread.php?tid=2)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Witam na Forum SG - Rebeliant Szmarowski - 19-11-2011 15:32

(19-11-2011 15:11 )lenek napisał(a):  Witam starych forumowiczów na nowym forum Smile

Cześć Lenek. Już prawie w komplecie!


RE: Witam na Forum SG - Valhalla49 - 19-11-2011 18:28

Valhalla

Witam starych forumowiczów na nowym forum


RE: Witam na Forum SG - czesław - 19-11-2011 22:36

Witam i gratuluję inicjatywy. To co związek zrobił z poprzednim forum świadczy o kierunku w jakim zmierza jego działalność. Niedługo stanie się on zamkniętym towarzystwem wzajemnej adoracji o którym można mówić tylko pozytywnie.Big Grin


RE: Witam na Forum SG - kastet - 02-12-2011 19:24

Post usunięty na prośbę piszącego


RE: Witam na Forum SG - waldisg - 02-12-2011 20:41

Pamiętaj kolego,że to forum jest nasze i jak nas będą widzieć tak będą o nas pisać - masz prawo być zły ale wykropkuj ten bluzg - nie przystoi.


RE: Witam na Forum SG - grzegorz - 02-12-2011 21:11

(02-12-2011 19:24 )kastet napisał(a):  Witam i dziękuję za stworzenie tego forum. Mam nadzieję, że już żadne kurwy nie będą ustalały mojego IP i tożsamości, ponieważ im w odbyt związkowy zatknąłem trochę ostrej papryki, którą wyhodowali na swoim nieróbstwie! Big Grin

Czuję się zaciekawiony - proszę o konkrety kiedy taka sytuacja miała miejsce? Padły ostre słowa chyba wszyscy się zgodzą, że poprosimy o konkrety! Jakim cudem można ustalić czyjąś tożsamość na podstawie IP?
Osobiście proszę o o rozwinięcie tematu tych niesamowitych osiągnięć paprykowo-analnych.


RE: Witam na Forum SG - Rebeliant Szmarowski - 02-12-2011 21:26

Popieram krytykę patologii NSZZ FSG i jego forum dla adminów i przewodniczących. ALE POTĘPIAM SŁOWNICTWO, JAKIEGO UŻYŁ KASTET. Waldi ma rację - NIE PRZYSTOI.

Kastet jest sprawnym polemistą (vide kolejne jego posty) i dobrze, że się zreflektował. Walmy w reżim z klasą.


RE: Witam na Forum SG - lenek - 02-12-2011 21:39

(02-12-2011 21:11 )grzegorz napisał(a):  Osobiście proszę o o rozwinięcie tematu tych niesamowitych osiągnięć paprykowo-analnych.
Jak osioł lub muł jest zbyt pasywny to się mu do odbytu wsadza ostrą paprykę. Są dwa warianty papryka w całości (wariant z opóźnieniem) lub pokrojona (działa natychmiast). Informacja od rodowitej Bułgarki. Pozdrawiam Elenę Tongue
Żeby nie męczyć zwierząt możesz Grzesiu przetrenowac Cool na sobie lub na jakimś organie związkowym Confused . Admin zaś powinien to przetrenować na Kastecie - z powodów oczywistych.


RE: Witam na Forum SG - kastet - 02-12-2011 21:40

Post usunięty na prośbę piszącego


RE: Witam na Forum SG - grzegorz - 02-12-2011 22:01

wielu by chciało bym miał taką wiedzę - to może jedynie operator sieci i to nie zawsze


RE: Witam na Forum SG - kastet - 02-12-2011 22:14

Post usunięty na prośbę piszącego


RE: Witam na Forum SG - grzegorz - 02-12-2011 22:20

Kastet rozumiem emocje ale chyba poszedłeś o kilka słów zbyt daleko.


RE: Witam na Forum SG - kastet - 02-12-2011 22:33

Post usunięty na prośbę piszącego


RE: Witam na Forum SG - grzegorz - 02-12-2011 22:56

To chyba było jasne i oczywiste dla wszystkich od początku że jestem adminem ze starego forum ale teraz mam możliwość wypowiadać się prywatnie.
Publicznie zostałem oskarżony o naruszenie prawa.
Nic nie mam do użytkownika forum.
Ale mam prawo się zdenerwować na kogoś kogo nie znam i kto stawia moją osobę w złym świetle kryjąc się pod anonimowym nickiem.
Ponieważ banalnym do udowodnienia jest fakt iż nie mam możliwości identyfikacji jakiejkolwiek osoby z forum na podstwie IP - resztę wątpliwości rozstrzygnie właściwy organ.
"do grzegorza, jeżeli ty jesteś adminem ze starego forum, to jesteś wyjątkowo bezczelnym typem, ponieważ sam brałeś udział w ustalaniu osób, które niepochlebnie się wyrażały o władzach związkowych i nie graj głupa, że nie wiesz jak. Po drugie takie postępowanie stanowi naruszenie przepisów prawa karnego, ponieważ do ustalenia tożsamości osób upoważnione są odpowiednie organy, zaś samowolne działanie w tym zakresie nawet admina i właściciela forum skutkuje odpowiedzialnością karną! Trzpiony zamieszane w ten proceder niech nie zadają głupich pytań więcej, bo wiedzą jak sprawa wyglądała. " -mam ogromną nadzieję że finał tej wypowiedzi będzie na tym forum zaprezentowany.


RE: Witam na Forum SG - waldisg - 02-12-2011 23:41

I to jest właśnie też minus tej wolności słowa. Ale 100 razy wolę to niż być na cenzurowanym Big Grin.
A Ty Kastet nie bądź taki hop do przodu bo Cię sami użytkownicy zjedzą Tongue.


RE: Witam na Forum SG - Rebeliant Szmarowski - 03-12-2011 08:59

Moim zdaniem warto NASZE forum wykorzystać zgodnie z zastosowaniem. Czyli do wymiany poglądów, sygnalizowania problemów, dzielenia się dobrymi pomysłami i piętnowania patologii.

W tym katalogu nie widzę miejsca dla utarczek personalnych. Grzegorz jest forumowiczem, jak reszta z nas. Nie wyobrażam sobie dyskusji bez różnicy poglądów. Nie możemy oczekiwać, że nie pojawią się głosy w obronie reżimu, lub przynajmniej bardziej neutralne w ocenie, niż nasze. Miałem nawet nadzieję, że desantują się tutaj prawdziwe psy łańcuchowe reżimu, aby dywersyjnie polemizować z dominującym, krytycznym spojrzeniem na związkową rzeczywistość. Z braku laku musi nam wystarczyć centro-lojalista Grzegorz. Musi wystarczyć na długo, więc oszczędzajmy Go Shy

Jestem przeciwny sprowadzaniu dyskusji do poziomu uwag ad personam. To bardzo zaśmieca dyskusję i sprowadza ją na monowce.


RE: Witam na Forum SG - waldisg - 03-12-2011 10:34

A tym bardziej, że nasze forum jest bardzo popularne wśród reżimowych Katafich o czym miałem przyjemność przekonać sie osobiście w czwartek. Dziwni ludzie, na swoim opłacanym ze składek członkowskich forum wprowadzają cenzurę a potem wchodzą tu i się ciskają, że na nich naszczekałem Huh
Panowie Krokotyle, proponuję sprawdzony sposób z przepisu lenka - z papryką pokrojoną bo działa ona natychmiast Big Grin


RE: Witam na Forum SG - sierżant - 03-12-2011 10:56

nareszcie coś godne podziwu

pozdrawiam wszystkich forumowiczów


RE: Witam na Forum SG - koko - 03-12-2011 11:31

Witam starych i nowych forumowiczów na niezależnym forum! Widzę, że może być ciekawie.Angel


RE: Witam na Forum SG - PlanetaX - 04-12-2011 21:32

Użytkownik "kastet" prosił o usunięcie jego konta wraz z postami co w tej chwili czynię zostawiłem jednak ramki postów aby czytający to forum miał świadomość że dane wypowiedzi (odpowiedzi) zamieszczone w tym wątku tyczyły się konkretnych wpisów.

Ze swej strony proszę o kulturę słowa tudzież o nie nadużywanie demokratycznej swobody wypowiedzi w celu prowadzenia dyskusji opartej w głównej mierze na inwektywach.

Oczywiście w razie przekroczenia granic dobrego smaku czy też zamieszczana treści wulgarnych będą zmuszony interweniować czego oczywiście czynić nie lubię.

Czyli kłócimy się na argumenty a nie na wyzwiska. W końcu jak nas widzą (czytają) tak nas piszą (odbierają) i ze względu na charakter wykonywanych przez nas obowiązków poniżej pewnego poziomu schodzić nie powinniśmy ..za co wszystkim tu piszącym będę serdecznie wdzięcznySmile