Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Witam na Forum SG - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Powitanie (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Komunikaty - Kwestie Organizacyjne - Regulamin (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Witam na Forum SG (/showthread.php?tid=2)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Witam na Forum SG - MAKSYMILIAN - 05-12-2011 18:47

Planetax dziękuje za utworzenie tego forum. Mam nadzieje, że umożliwi ono ujawniania przypadków łamania prawa i wszelkich nieprawidłowości ze strony przełożonych w SG. Funkcjonariusz z Niepokornej Bydgoszczy.


RE: Witam na Forum SG - zatoichi - 07-12-2011 00:03

Witam Wszystkich Planetariuszy. Obserwuję od lat tą otaczającą mnie i nie tylko "xxxxxxx" i w końcu coś we mnie pękło.Jestem z Wami MAKSYMILIAN i bydgoszcz. Chyba nadszedł czas aby reszta społeczeństwa lizneła temat. Pozdrawiam.


RE: Witam na Forum SG - PlanetaX - 07-12-2011 08:38

Prosiłem o nieużywanie wulgaryzmów - stąd moderacja poprzez "wyiksowanie". Dosadne zwroty emocjonalne proszę zastępować ich bardziej cywilizowanymi zamiennikami - dziękujęSmile


RE: Witam na Forum SG - zatoichi - 07-12-2011 23:28

Sorry! Chodziło mi o slowo "patatajnia", to przez późną porę. Więcej się to nie powtórzy.


RE: Witam na Forum SG - Krzysztof_P - 08-12-2011 10:21

Wybaczcie... nie widział co pisze Smile

Pozdrawiam


RE: Witam na Forum SG - alien - 09-12-2011 22:08

Po ostatnich słynnych wydarzeniach rodem z epoki "kiedy władza wiedziała najlepiej co ludowi trzeba" jakoś nie liczyłem, że Stare Dobre Forum w jakiejś postaci wróci. A tu nie tylko wróciło ale widzę starych dobrych znajomych. Dlatego WITAM WSZYSTKICH i pozdrawiam. Alien


RE: Witam na Forum SG - Habel - 10-12-2011 21:10

Witam wszystkich użytkowników. Od pewnego czasu czytam sobie forum SG... Chciałem się zarejestrowac wcześniej, ale kiedy zobaczyłem ten cyrk z numerami legitymacji członkowskich, to sobie odpuściłem... Na szczęście mądrzy ludzie potrafią sobie z fiksacjami co niektórych poradzic i w rezultacie tego powstało nowe forumBlush Tak trzymac! Miłego czytania i pisania życzę wszystkim.
Pozdrawiam-Piotrek.


RE: Witam na Forum SG - twlol - 10-12-2011 22:45

To i ja witam Kolegów


RE: Witam na Forum SG - Mariano Italiano - 14-12-2011 13:10

Rownież witam w nowym miejscu stare towarzystwoBig Grin


RE: Witam na Forum SG - wandi - 28-12-2011 22:33

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów na nowym miejscu. Pozdrawiam również wszystkich obecnie już "pasjonatów" czworonogów - jak mówił sławny Komendant - Elitę SG. Smile
Mam nadzieję, że tutaj wreszcie nie będą ginąć wątki.


RE: Witam na Forum SG - Franz - 13-01-2012 11:07

Witam serdecznie kolegów,
śledziłem uważnie większość dyskusji na starym "cenzurowanym" forum, aczkolwiek nigdy się tam nie rejestrowałemBig Grin Teraz mam więcej czasu na udzielanie się, gdyż z dniem 31.12.2011 pożegnałem się ze służbą w naszej formacjiTongue


RE: Witam na Forum SG - Rebeliant Szmarowski - 17-01-2012 21:27

Już 200 osób jest z nami!


RE: Witam na Forum SG - Elbinger - 01-02-2012 09:29

Również witam szanownych Kolegów na nowym forumSmile Fajnie że ktoś coś takiego założył;;; DZIĘKICool


RE: Witam na Forum SG - zachodni wiatr - 08-02-2012 20:18

Witam z zachodu; nowe forum znalazłem całkiem przypadkiem na służbowym komputerze jak ktoś zostawił otwartą stronę (nawet nie wiem kto) więc dziś wieczorem od razu szybka rejestracja i WITAM !!!
Mam nadzieję na nową jakość i prawdę
Pozdrawiam wszystkich zielonychBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Witam na Forum SG - devil_667 - 17-02-2012 06:42

Witam z Bieszczadów; od chwili dobrej czytuję to forum, tematy są interesujące - więc jestem z Wami. Pozdrowienia dla zielonej braciCool


RE: Witam na Forum SG - Kudłaty - 23-02-2012 22:42

Witam wszystkich forumowiczów SG


RE: Witam na Forum SG - stara klata - 30-03-2012 10:24

WITAM WSZYSTKICH

tutaj jestem nowy, lecz służbą wiekowy...powiedzmy, że już mam wybór :)
widzę, że niezłe jaja się dzieją więc zaczynam śledzić aktualne wydarzenia i forum

- czy są tu jacyś nasi przedstawiciele, lub co najmniej związkowcy ?
- czy gdzieś jeszcze można szukać informacji i wymieniać się spostrzeżeniami ?
- czy jest tu jakiś kącik zapoznawczy, bo nie wiem z kim tańczę ?

Przepraszam za tyle pytań (mam ich więcej), ale nigdy nie miałem czasu na forum, więc wybaczcie...



RE: Witam na Forum SG - KUFEL - 12-05-2012 08:55

Witam serdecznie.
Jestem tu po raz pierwszy, więc wypada się przywitać.
Fajnie, że powstało forum otwarte dla wszystkich.
Pozdrawiam ze wschodu.


RE: Witam na Forum SG - Marek 83 - 24-07-2012 09:26

Postanowiłem się przywitać i skorzystać z doświadczeń starszych służbą.
Witajcie.


RE: Witam na Forum SG - zbychunio1 - 26-07-2012 15:37

Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie, w szczególności moich przyszłych kolegów z Warszawy