Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
NoOSG - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba - specjalizacje i rekrutacja (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Rekrutacja do SG (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: NoOSG (/showthread.php?tid=2042)



NoOSG - wojtek010299 - 25-07-2019 08:13

Witam, ktoś się orientuje może jak wyglada sytuacja w Nadodrzańskim Oddziale SG? Złożyłem papiery, czekam na wariograf, a może wie ktoś ilu chętnych złożyło i gdzie trafi najwiecej nowych po szkoleniu? I czy są jakieś szanse na Wrocław- lotnisko, czy raczej marne? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź


RE: NoOSG - marta1907 - 25-07-2019 10:36

Cześć. Kiedy dokładnie złożyłeś papiery? Ja na początku lipca i czekam dalej na psychologa. Z moich rozmów z funkcjonariuszami SG z lotniska we Wro wynika, że jest duża szansa żeby się tam dostać bo potrzebują ludzi.


RE: NoOSG - asior - 25-07-2019 13:59

Cześć, ja składam 11 czerwca, na termin do psychologa czekałam około tygodnia od rozmowy kwalifikacyjnej. Orientujecie się, jak sytuacja wygląda z innym lotniskami? Szczególnie chodzi mi o Ławicę w Poznaniu.


RE: NoOSG - wojtek010299 - 25-07-2019 15:25

(25-07-2019 10:36 )marta1907 napisał(a):  Cześć. Kiedy dokładnie złożyłeś papiery? Ja na początku lipca i czekam dalej na psychologa. Z moich rozmów z funkcjonariuszami SG z lotniska we Wro wynika, że jest duża szansa żeby się tam dostać bo potrzebują ludzi.


Ja złożyłem w ostatni dzień maja i już jestem po psychologu i dostałem info ze pozytywnie a teraz czekam na wario


RE: NoOSG - GriszaTor - 25-07-2019 21:35

Jeśli chodzi o lotniska to jest bardzo duża szansa żeby dostać tam przydział. Od jakiegoś czasu jest tak że młody funk po szkoleniu zostaje oddelegowany na którys z portów lotniczych i jeśli mu to pasuje to może tam zostać.