Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
służba przygotowawcza - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Kursy - Szkolenia - Przeniesienia (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: służba przygotowawcza (/showthread.php?tid=2091)

służba przygotowawcza - grizlii - 04-09-2019 13:50

Siemka, w październiku wyjeżdżam na służbę przygotowawczą. Mógłby ktoś napisać ile trwa taka służba, jak wyglądają zajęcia oraz weekendy? Na każdym forum internetowym piszą inne informacje odnośnie trwania służby. Będę wdzięczny za wszelkie informacje, nie wiem jak mam się przygotować

RE: służba przygotowawcza - kszekosz - 04-09-2019 18:08

(04-09-2019 13:50 )grizlii napisał(a):  Siemka, w październiku wyjeżdżam na służbę przygotowawczą. Mógłby ktoś napisać ile trwa taka służba, jak wyglądają zajęcia oraz weekendy? Na każdym forum internetowym piszą inne informacje odnośnie trwania służby. Będę wdzięczny za wszelkie informacje, nie wiem jak mam się przygotować

3 lata :-) Zajęcia są różne - raz szkolenie podstawowe, raz podoficerskie. Innym razem służba na zielonej granicy albo w przejściu, raz weekend wolny, a raz w służbie - całe spektrum możliwości...

RE: służba przygotowawcza - grizlii - 06-09-2019 09:51

(04-09-2019 18:08 )kszekosz napisał(a):  
(04-09-2019 13:50 )grizlii napisał(a):  Siemka, w październiku wyjeżdżam na służbę przygotowawczą. Mógłby ktoś napisać ile trwa taka służba, jak wyglądają zajęcia oraz weekendy? Na każdym forum internetowym piszą inne informacje odnośnie trwania służby. Będę wdzięczny za wszelkie informacje, nie wiem jak mam się przygotować

3 lata :-) Zajęcia są różne - raz szkolenie podstawowe, raz podoficerskie. Innym razem służba na zielonej granicy albo w przejściu, raz weekend wolny, a raz w służbie - całe spektrum możliwości...

Brzmi ciekawie, choć później najbardziej odpowiadałaby mi praca na granicy. Wiesz, blisko domu i żony z dziećmi Smile A szkolenie podstawowe + podoficerskie ile trwa w rzeczywistości, 3+3 miesiące jak pisze na głównej stronie SG?