Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Co się dzieje z dokumentami. - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba - specjalizacje i rekrutacja (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Rekrutacja do SG (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Co się dzieje z dokumentami. (/showthread.php?tid=2282)



Co się dzieje z dokumentami. - Nowyy1 - 13-02-2020 12:22

Czy orientuje się ktoś co się dzieje z dokumentami gdy odpada się z rekrutacji? Czy te dane są kasowane czy SG je przechowuje. Nwm czy jest sens składać za rok i pisać i mówić to samo skoro odpada się po wario mówiąc prawdę.


RE: Co się dzieje z dokumentami. - Aga123 - 13-02-2020 15:08

(13-02-2020 12:22 )Nowyy1 napisał(a):  Czy orientuje się ktoś co się dzieje z dokumentami gdy odpada się z rekrutacji? Czy te dane są kasowane czy SG je przechowuje. Nwm czy jest sens składać za rok i pisać i mówić to samo skoro odpada się po wario mówiąc prawdę.

Z tego co pamiętam to na wario na zgodzie na badanie było napisane, że wszystko będzie przechowywane u nich chyba rok. Co do czasu mogę się mylić, ale napewno taka inf była. Próbować zawsze warto.


RE: Co się dzieje z dokumentami. - Nowyy1 - 13-02-2020 15:32

Chodzi mi bardziej czy w oddziale trzymają te dokumenty. W moim przypadku byłem wezwany po wario na rozmowę i pomimo tego że Pan który zemna przeprowadzał rozmowę mówił że nie powinno być problemu to jednak komendant zdecydował inaczej


RE: Co się dzieje z dokumentami. - Diablo_94 - 13-02-2020 15:42

A przeskrobałeś coś ze ten wariograf Cie odrzucil skoro mowiles prawde ? Jakies konflikty z prawem?


RE: Co się dzieje z dokumentami. - Nowyy1 - 13-02-2020 17:26

Ogólnie to mogli mnie odrzucił za palenie marihuany 2 lata temu nie więcej niż 10 razy. Przy składaniu dokumentów to pisałem i mówili nie powinno być problemu a przecież komendant widział papiery już na samym początku rekrutacji więc nwm czy to było powodem odrzucenia bo na wario nawet się mnie nie pytali ile razy tylko czy w ostatnim roku palilem. Więc sam nwm co było powodem odrzucenia.


RE: Co się dzieje z dokumentami. - Trykot - 14-02-2020 20:34

Na pewno to nie było powodem bo mogę Ci powiedzieć że wiele osób, które są już w służbie mówiły/pisały podobnie więc chodzi o coś innego.


RE: Co się dzieje z dokumentami. - Nowyy1 - 14-02-2020 21:14

No też mi się tak wydaje ale nie za bardzo wiem co innego mogło być przyczyną. Nawet ten pan który zemna rozmawiał mówił że nie wszystko ok a komendant jednak zdecydował inaczej. No nic spróbuję za rok Jeszce raz