Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
SWK vs. Przewodnicy - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba - specjalizacje i rekrutacja (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Przewodnicy Psów Służbowych (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: SWK vs. Przewodnicy (/showthread.php?tid=231)



SWK vs. Przewodnicy - uznamczyk - 29-06-2012 21:43

Mam do was pytanko jak u was na placówkach wyglada sprawa planowania waszych służb w SWK, bo u mnie zauważyłem że nie jestem planowany jako f-sz z psem tylko sam f-sz z zadaniem patrolu pieszego.
Wg. mnie jest to naciągane po to aby wlepic patrol pieszy bo gdyby zaplanowali słuzbę z psem i okresli jego specjalizacje to wydaje mi sie, ze system nie zaakceptowałby takiej służby z zadaniem patrolu pieszego.
Czy jest to dopuszczalne cwaniactwo czy działanie dla "dobra służby" żeby można bylo wystawić dodatkowy a niekiedy jedyny patrol na zmianie ?


RE: SWK vs. Przewodnicy - gokart - 04-07-2012 22:35

Nie rozumiem w ogóle Twojej wypowiedzi??? możesz troszku jaśniej, bo z tego co piszesz to nie masz żadnego pojęcia o SWK, dopytaj się porozmawiaj z kim trzeba i dopiero napisz konkrety a nie tak na hura, czy Ty naprawdę robisz od wczoraj i nie wiesz jak ta formacja działa????!!!!


RE: SWK vs. Przewodnicy - uznamczyk - 05-07-2012 09:17

(04-07-2012 22:35 )gokart napisał(a):  Nie rozumiem w ogóle Twojej wypowiedzi??? możesz troszku jaśniej, bo z tego co piszesz to nie masz żadnego pojęcia o SWK, dopytaj się porozmawiaj z kim trzeba i dopiero napisz konkrety a nie tak na hura, czy Ty naprawdę robisz od wczoraj i nie wiesz jak ta formacja działa????!!!!

dobrze wiem jak ta formacja działa co już trochę w niej pracuje a sens mojego posta był bardzo prosty i miał na celu zasięgnięcia opinii jak sprawa poruszonego tematu wygląda na innych PSG i nie wiem co tu jest nie do zrozumienia . . . . co do znajomości SWK. . . . . nie jestem ani kierownikiem ani pomocnikiem więc. . . . odpowiedź jest już chyba jasna
a kolega skoro jest taki bystry jak wodogrzmoty mickiewicza w temacie SWK to zamiast dawać sobie poklasku ironistycznymi postami siedząc przed kompem jako kier lub pomoc to zgodnie z ideą forum udzielił sensownej odpowiedzi w poruszonym temacie


RE: SWK vs. Przewodnicy - gokart - 05-07-2012 13:08

"dobrze wiem jak ta formacja działa co już trochę w niej pracuje" to jest odpowiedź na Twoje pytanie i też jestem przewodnikiem wodogrzmocie


RE: SWK vs. Przewodnicy - uznamczyk - 05-07-2012 16:08

no to żeśmy sobie z kolegą merytorycznie pogadali w temacie hohoho,
a co do cytowanego fragmentu to ". . co już . . . " (bo chyba dlatego wybrano ten cytat ) jest wynikiem używania słownika w komórce i zwykłej nieuwagi