Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Uposażenie oraz dodatki po nowemu - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Finanse (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Uposażenie oraz dodatki po nowemu (/showthread.php?tid=338)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - wiedzmin - 09-03-2013 23:15

(09-03-2013 23:11 )Alzheimer napisał(a):  Hm. Swego czy swojego :-)

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=11523

Zawsze się można czegoś nauczyć, nikita :-)

Swego czy swojego najważniejsze że naszego Polskiego


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - niepokorny - 10-03-2013 12:43

(09-03-2013 22:54 )Alzheimer napisał(a):  Szacunek dla wszystkich funkcjonariuszy, co nie dostali rozwolnienia ze strachu przed zmianami i mimo wszystko trwają na stanowisku. :-)
Z ust mi to wyjąłeś. Przyłączam się do szacunku. Cool


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - nettai - 12-03-2013 13:54

Kolego Alzheimer, za kilka miesięcy będę miał 30 lat służby (bez granicy). Przeżyłem dużo zmian i umiem czytać między wierszami+koledzy z mojego wypustu w innych osg, którzy też co nieco wiedzą. Tak, że nie wyjeżdżaj mi z opilstwem czy też z prowokacją. Aha, na emeryturę jeszcze się nie wybieramSmile


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - Alzheimer - 12-03-2013 17:27

Ok. Poczekamy do lipca. Jak Twoje informacje okażą się błędne, to wyleje na Ciebie jeszcze więcej żółci. A jak to ja okaże się niedowiarkiem, to będziesz miał możliwość zwymyślać mnie, a ja zamilknę za karę, dwa tygodnie. :-)


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - kant - 12-03-2013 17:34

(12-03-2013 13:54 )nettai napisał(a):  Kolego Alzheimer, za kilka miesięcy będę miał 30 lat służby (bez granicy). Przeżyłem dużo zmian i umiem czytać między wierszami+koledzy z mojego wypustu w innych osg, którzy też co nieco wiedzą. Tak, że nie wyjeżdżaj mi z opilstwem czy też z prowokacją. Aha, na emeryturę jeszcze się nie wybieramSmile

Spinacz biurowy nigdy nie brał do głowy.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - psztros - 12-03-2013 20:53

Czy myślicie ze panowie z KGSG zrobią sobie krzywdę !!!


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - Alzheimer - 12-03-2013 21:27

Neron podpalił Rzym, ale siebie nie podpalił, heheheh.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - nettai - 13-03-2013 12:54

W KGSG nie pracuję. Na początku granica morska,teraz wschodnia. Za biurkiem od 4 lat(problemy ze zdrowiem, zakaz pracy w nocy i na zmiany), po 25 latach na granicy kolego psztros.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - Valhalla49 - 29-03-2013 15:02

Czy coś więcej wiadomo na temat tych nieszczęsnych dodatków???


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - nettai - 30-03-2013 07:16

Nic nowego. Powołano komisję służbowo-związkową i ucichło. Brak jakichkolwiek nowych informacji na ten temat. Byłem optymistą w tym zakresie ale teraz mam wątpliwości jeśli chodzi o dobre intencje zmiany rozporządzenia.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - Alzheimer - 30-03-2013 09:11

Panuje na razie psychoza, że mają wyłączyć dodatek z uposażenia, co miałoby wpływ na emeryturę. Ale jak na razie, to niczym nie poparte dywagacje. Żadnych konkretów nie ma.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - miro - 30-03-2013 09:13

Z tego co słychać nie ma zespołu służbowo - związkowego, a tylko służbowy.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - nikita - 31-03-2013 13:09

Alzhaimer wie wszystko.Alzhaimer wie, kto sr.jąc ze strachu,lub ze zwykłej obawy,lub z czystego pragmatyzmu,lub z czystej ekonomii,lub ze zwykłego instynktu samozachowawczego odszedł na emeryturę w myśl zasady że: lepiej rok wcześniej niż dzień za późno, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu,że wole mieć trzy patole niż o ja frajer czemu nie odszedłem wcześniej o ja pie.dole.Alzhaimer musi trzyma/ć/ rękę na pulsie ustawo-uchwało-rozporządzeniodawczym.Alzhaimer feruje wyroki i wie kto panikuje,kto ucieka,kto ulega psychozie,kto sie boi.Ale Alzhaimer jest stabilnyBig GrinBig GrinBig Grin.Sama nazwa 'Alzhaimer' skłania do twierdzenia, że(moim zdaniem) on/ona nie ma szacunku do ludzi dotkniętych tą straszną chorobą.Bo dlaczego nie określił się jako forumowicz jakiejkolwiek innej choroby.Normalnie... padaczka z tego omnibusa Alzhaimera.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - Valhalla49 - 31-03-2013 13:16

(31-03-2013 13:09 )nikita napisał(a):  Alzhaimer wie wszystko.Alzhaimer wie, kto sr.jąc ze strachu,lub ze zwykłej obawy,lub z czystego pragmatyzmu,lub z czystej ekonomii,lub ze zwykłego instynktu samozachowawczego odszedł na emeryturę w myśl zasady że: lepiej rok wcześniej niż dzień za późno, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu,że wole mieć trzy patole niż o ja frajer czemu nie odszedłem wcześniej o ja pie.dole.Alzhaimer musi trzyma/ć/ rękę na pulsie ustawo-uchwało-rozporządzeniodawczym.Alzhaimer feruje wyroki i wie kto panikuje,kto ucieka,kto ulega psychozie,kto sie boi.Ale Alzhaimer jest stabilnyBig GrinBig GrinBig Grin.Sama nazwa 'Alzhaimer' skłania do twierdzenia, że(moim zdaniem) on/ona nie ma szacunku do ludzi dotkniętych tą straszną chorobą.Bo dlaczego nie określił się jako forumowicz jakiejkolwiek innej choroby.Normalnie... padaczka z tego omnibusa Alzhaimera.

Jednym słowem Alzheimer to Alfa i Omega, tfffu.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - nikita - 31-03-2013 13:30

Literówka drobna się wdarła.Oczywiście chodzi mi o osobę Alzheimer,a nie Alzhaimer.I tak przy okazji....... mamy Wielkanoc, a taki śnieg wali na cudownym Podlasiu !!! Masssssakra.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - Alzheimer - 31-03-2013 14:55

Ale się wzruszyłem. Taki potok komplementów. Jak ja to zniosę? Nikita. Marnujesz się. Powinieneś pisać zawodowo listy pochwalne. Taki talent.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - lenek - 31-03-2013 14:59

Dajcie sobie spokój z przepychankami - są Święta.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - keyser soze - 05-06-2013 21:15

Właśnie skończyłem czytać projekt nowego rozporządzenia w sprawie dodatków i jestem w szoku - w moim przypadku w plecy ponad 3 paczki...

Co ciekawe, wcale nie ma sztywnych dodatków służbowych - widełki sięgają od 5 do 60 % sumy U i dodatku za stopień.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - niepokorny - 05-06-2013 21:24

A mógłbyś zarzucić sznurka do tego projektu. Poczytamy i podyskutujemy.


RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - maluch - 05-06-2013 22:36

zmiany do rozporządzenia