Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
"Graniczna Piątka" - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Straż Graniczna w mediach (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: "Graniczna Piątka" (/showthread.php?tid=415)



"Graniczna Piątka" - PlanetaX - 03-06-2013 11:03

W epoce "zlalusiowacenia" (czyt. metroseksualizacji) formacji mundurowych bardzo pozytywna inicjatywa:





Brawa dla naszego "byłego" już kolegi A. Luśni za zwycięstwo jak również brawa dla Komendanta z Braniewa ppłk T. Chwietkiewicza nie tylko za samo zaangażowanie w organizację tego typu imprezy ale i za bezpośredni w niej udział. W końcu przykład zawsze idzie z górySmile


RE: "Graniczna Piątka" - rafi - 03-06-2013 18:38

brać przykład można .....


RE: "Graniczna Piątka" - Pałacowy moniuch - 03-06-2013 19:42

Godna pochwały inicjatywa i wykonanie, słowa uznania dla Komendanta że nie bał się wystartować. Urzekł mnie na końcu filmiku przedstawiciel Rim Tim Team słowami, że do tej pory robili to dla mundurowych, a teraz chcą się na ludzi otworzyć Big Grin Żebym nie wyszedł na betonowego moniucha- tak tylko żartuje, wiem o co mu chodziło Smile


RE: "Graniczna Piątka" - niepokorny - 03-06-2013 22:01

Z całym szacunkiem dla tego przedsięwzięcia ale czy ktoś mógłby zrobić jakieś zawody dla inteligentów. Ciągle słyszę o jakiś biegach, podnoszeniu ciężarów, harataniu w gałę, strongmenach... Kurde. Nie każdy jest brojlerem i siedzi cały czas na siłowni.
A czemu nie ma np. konkursu wiedzy o SG? Kiedyś robił to Nadwiślański OSG. Tylko miał kiepską reklamę, mało ludzi brało udział i w końcu dali sobie spokój. Ale ja te konkursy naprawdę sobie chwaliłem. I nie ma potem gadania, że ten przytulił nagrodę a ja nie. Na konkursie wszyscy mają jednakowe szanse.