Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: NSZZ FSG (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym (/showthread.php?tid=426)



XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym - PlanetaX - 03-07-2013 07:41

XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym:






RE: XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym - Nemo - 03-07-2013 20:55

(03-07-2013 07:41 )PlanetaX napisał(a):  XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym:




Sam to kręciłeś? Nie szkoda czasu?


RE: XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym - PlanetaX - 04-07-2013 18:37

(03-07-2013 20:55 )Nemo napisał(a):  
(03-07-2013 07:41 )PlanetaX napisał(a):  XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym:




Sam to kręciłeś? Nie szkoda czasu?

Nie pijąc i nie paląc raczej ciężko by mi było się na tego typu imprezie "zasymilować z otoczeniem" ..już nie mówiąc o samym wysublimowanym poczuciu estetyki owego filmowego działa ..którego niestety twórcą nie jestemWink Materiał zaprezentowany czysto informacyjnie bez żadnego głębszego podtekstu ideologicznego.


RE: XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym - rks1955 - 05-07-2013 15:29

Nemo, a tobie nie szkoda czasu na przeglądanie tego forum?


RE: XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym - ezis - 08-07-2013 12:31

Przez 22 lata służby w SG nie widziałem ani jednego związkowca pracującego dla ludu, czyli dla f-szy SG. Tylko prywata i dlatego jestem aspołeczny i apolityczny i pożytki widzę na swoim koncie jak wpłynie kasa.


RE: XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym - Rebeliant Szmarowski - 08-07-2013 21:24

(08-07-2013 12:31 )ezis napisał(a):  Przez 22 lata służby w SG nie widziałem ani jednego związkowca pracującego dla ludu, czyli dla f-szy SG.

Zmień zdanie, Przyjacielu. Pisze do Ciebie związkowiec.

Będzie się działo Cool


RE: XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym - keyser soze - 09-07-2013 09:25

Znaczy się zapadły jakieś decyzje, czy dalej jakieś durne flagi?
Bo mój związkowiec nie zna żadnych konkretów.


RE: XI Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Delegatów NSZZ FSG w Sękocinie Starym - FSZ - 09-07-2013 12:46

Decyzje są, główna to nie wychylać się. Nastepnie nie drażnić władzy. Potem ciągnąć bezsensowny dialog choćby o dupie Maryni. By na koniec z musu, poprzeć policjantów. Strategia znana od wielu lat, sprawdzona i zawsze skuteczna.