Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Służba - specjalizacje i rekrutacja (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Rekrutacja do SG (/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu (/showthread.php?tid=487)



Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu - kamil_lk - 10-11-2013 19:21

Witam,

We wtorek czeka mnie złożenie dokumentów w SG.
W związku z tym mam do Was parę pytań.

Co mam wpisać w pkt. 18 ppkt. 5 odnośnie posiadanego stopnia wojskowego.

Do poboru przystępowałem z dniem 21.05.2009, czyli wtedy, gdy ustawa [z dnia 9 stycznia 2009 r.] (o zmianie ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej na mocy artykułu 18. przeniosła z urzędu do rezerwy (nieprzeszkolonej czyli do tzw. → rezerwy nieefektywnej) wszystkich mężczyzn kończących 19 rok życia) była wcielona w życie. W związku z tym, kolejne moje pytanie odnośnie pkt. 18 ppkt. 7 - zostałem przeniesiony do rezerwy bez odbycia zasadniczej służby wojskowej (podaj podwód) - jak należy wypełnić to pole? Czy ze względu na naukę, czy może dlatego, że ustawa tego nie wymagała?

I ostanie pytanie - czy miał Pan odraczaną służbę wojskową (podać powód).

Link do kwestionariusza http://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/files/wzor_uzupelnionego_kwestionariusza_osobowego.PDF


RE: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu - passengerLPG - 17-11-2013 17:08

wpisujesz to co masz wbite do książeczki art punkt paragraf i tyle / punkt dot odraczania - nie miałeś odraczanej bo nie byłeś do służby powoływany więc "nie miałem odraczanej służby wojskowej" ja bym tak to wypełnił/ ale już po czasie jest więc odpisz jak było


RE: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu - straznik123 - 18-11-2013 20:51

Ja nie wiem czego teraz ucza w tych szkolach srednich tudziez na studiach skoro ludzie maja problemy z wypelnieniem prostego formularza. Skoro to jest problemem to jak pozniej pisac notatki, wypelniac protokoly czy zeznania majatkowe.


RE: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu - Spector - 31-03-2016 21:04

Witam,
Nie wiem czy w odpowiednim dziale zamieszczam pytanie.
Chodzi mi o prace na czarno podczas studiów. Wspominać o niej w kwestionariuszu czy niekoniecznie?


RE: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu - LudzieLasu - 31-03-2016 21:29

Proponuję wszystkie posty przenieść do słusznego-nowego działu na tym forum. Spector...uznaje że nie było pytania. Smile


RE: Kwestionariusz osobowy do SG - pomoc przy wypełnieniu - Spector - 03-04-2016 18:36

LudzieLasu dzieki za odpowiedz.
Chodzi mi o to ,iż w czasie gdy studiowałem wyjechałem za granice do pracy jednak nie mam żadnych dokumentów z tamtego czasu itp...