Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników
WAKACJE:):) - Wersja do druku

+- Forum SG - IFP - Internetowe Forum Pograniczników (http://forumsg.pl)
+-- Dział: Poza służbą (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: WAKACJE:):) (/showthread.php?tid=893)



WAKACJE:):) - JOLIE - 28-05-2016 09:38

Witam, jestem funkcjonariuszką SG z Karpackiego Oddziału SG w Nowym Sączu. Szukam osób, które chciałyby spędzić wakacje na południu, w górach i byłyby zainteresowane zamianą mieszkaniami na ten czas, ponieważ ja z rodziną chciałabym pojechać nad morze. W grę wchodzi miesiąc SIERPIEŃ. Dwa lata temu zrobiliśmy taką zamianę z jednym z funkcjonariuszy z Gdańska i wszyscy byli zadowoleni,
a zaoszczędziliśmy pieniądze na noclegu, który w sezonie nie jest tani, zarówno
w górach, jak i nad morzem. Ze swojej strony możemy zaproponować dom z bali
w pięknej i spokojnej okolicy Nowego Sącza, skąd można wybrać się na wycieczkę do znanych miejscowości turystycznych, jak Szczawnica, Krynica, Zakopane itp... no
i oczywiście zwiedzić bardzo ładne miasteczko jakim jest Nowy Sącz. Z naszego domu jest piękny widok na góry, jest cicho, z dala od zgiełku, a zarazem blisko do sklepu, kościoła, do centrum. Nieopodal jest las z licznymi ścieżkami rowerowymi i pieszymi szlakami turystycznymi. Koło domu można zapalić ognisko, grilla, skorzystać
z dużego, dmuchanego basenu. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt mailowy.


RE: WAKACJE:):) - passengerLPG - 28-05-2016 14:38

Świetny pomysł na taką giełdę. Mam nadzieję że wam się uda Smile


RE: WAKACJE:):) - JOLIE - 28-05-2016 15:09

(28-05-2016 14:38 )passengerLPG napisał(a):  Świetny pomysł na taką giełdę. Mam nadzieję że wam się uda Smile

Też mam taką nadzieję Wink


RE: WAKACJE:):) - GrzegorzLL - 03-06-2016 12:12

Byłem kiedyś w Nowym Sączy i wydawało mi się, że to coś więcej niż miasteczko było:-D Ale masz rację, że ładne.


RE: WAKACJE:):) - wiedźma - 04-06-2016 07:41

Hehe...życzę powodzenia. Z takich zamian jest jeden plus. Jak trafi Ci sie ktos z BSW to masz jak w banku, ze wszystkie kurze zostana wymiecione Tongue


RE: WAKACJE:):) - quasimodo1 - 04-06-2016 08:46

(04-06-2016 07:41 )wiedźma napisał(a):  Hehe...życzę powodzenia. Z takich zamian jest jeden plus. Jak trafi Ci sie ktos z BSW to masz jak w banku, ze wszystkie kurze zostana wymiecione Tongue

plus robota dla dezynsekatora z powodu zalęgnięcia się pluskw.