Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
28-08-2017, 23:20
Post: #21
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
(28-08-2017 16:12 )CuS napisał(a):  Zobacz PRV jak możesz Smile

Edit:
Ile osób dziennie jest zapraszanych na rozmowę kwalifikacyjną? Jak spóźnię się 20 minut, to zdążę jeszcze porozmawiać z komisją, czy już nie? Smile

Rozmowa trwa ok.10-15 minut. Zazwyczaj jest ok. 15-20 osob. Tak wiec skpokojnie mysle ze dasz rade :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2017, 17:02
Post: #22
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
(28-08-2017 16:12 )CuS napisał(a):  Zobacz PRV jak możesz Smile

Edit:
Ile osób dziennie jest zapraszanych na rozmowę kwalifikacyjną? Jak spóźnię się 20 minut, to zdążę jeszcze porozmawiać z komisją, czy już nie? Smile

U mnie było 8 osób. Wszyscy na teren oddziału wchodziliśmy razem o wskazanej godzinie, także nie wiem czy wchodzi w gre jakiekolwiek spóźnienie, skoro odgórnie wskazana jest godzina rozmowy. Po drugie, raczej kiepsko wygląda, gdy już na dzień dobry spózniasz się na rozmowe kwalifikacyjną. Rozmowa do 10 min max.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2017, 19:33
Post: #23
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
W BiOSG jest 2 os na pol godz rozpisane...a i tak jest opoznienie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2017, 20:47
Post: #24
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
dzięki, już raczej wszystko ogarnięte i będę jeszcze godzinę przed czasem Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2018, 14:11
Post: #25
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej MOSG
Cześć Wszystkim zainteresowanym,
Czy może ktoś z Was składał lub składa papiery na nabór 2018r. do MOSG ?
Czy wiecie gdzie będą rozlokowane etaty ? Głównie zachodnio-pomorskie? Czy też okolice Trójmiasta?
04.01.2018 składałem dokumenty i pozostaje mi oczekiwać na telefon, ale ciekaw jestem czy może ktoś coś więcej wie ode mnie?
Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 10:50
Post: #26
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
Cześć,
Pytanie:
Wiecie czy rozmowa wstępna kwalifikacyjna będzie w pozycji na stojąco czy będziemy siedzieć swobodnie na krześle przed komisją?
Z ilu osób składa się komisja?
W jakich mundurach będzie ubrana komisja, nie zwróciłem uwagi w MOSG, czy będą to uniformy marynarskie czy lądowe?
Niby dziwne pytania,ale są dla mnie istotne w celu przygotowania się do autoprezentacji.
Z góry dzięki za info :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 14:00
Post: #27
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
W Warszawie były 4 osoby w komisji. Krzesło przed nimi i nawijaszSmile Chyba tylko dwie osoby były w mundurach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 14:22
Post: #28
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
Anulaaaaa87 ,
wielkie dzięki za info, powtarzam już autoprezentacje ''enty''raz na stojąco i za każdym razem ciężko przez 6min prezentacji stać jak kołek :-) a na krzesełku będzie na pewno swobodniej ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 17:06
Post: #29
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
bez sensu sztucznie nawijać. Parę zdań o sobie, a o resztę i tak sami zapytają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 18:13
Post: #30
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
Ja to sobie nie wyobrażam jak można się uczyć lub ćwiczyć autoprezentacje. Tam trzeba być naturalnym i przedstawiać siebie takim jakim się jest a nie uczyć się jakichś regułem i zastanawiać się ile będzie osób i czy będą w mundurach czy nie. Dla mnie osobiście jest to głupota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 19:44
Post: #31
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
(02-02-2018 17:06 )anulaaaaa87 napisał(a):  bez sensu sztucznie nawijać. Parę zdań o sobie, a o resztę i tak sami zapytają.

Dawno miałaś rozmowę? Smile Wiem, że pytania mogą paść u każdego przeróżne, ale mniej więcej o co Cię pytali?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 20:22
Post: #32
RE: Pytanie odnośnie wstęp. rozmowy kwalifikacyjnej
Nie ma głupich przygotowań, a skoro rekrutacja do SG jest tak długa to lepiej się przygotować do każdego etapu jak najlepiej, a kilka zdań można powiedzieć jak się ma 19 lat i skończyło się właśnie liceum, a jak człowiek ma trochę więcej do powiedzenia niż moje zainteresowania to : '' kino, sport i od zawsze marzę o służbie w SG ''to nie musi się szykować do autoprezentacji, którą przedstawia swoje podejście do całej służby i komisji, która patrzy na ciebie i słyszy kilka zdań pojedynczych, a wie, że delikwent miał ponad miesiąc na przygotowanie się.
Powodzonka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS