Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna pomoc!
05-05-2017, 09:52
Post: #1
Exclamation Potrzebna pomoc!
Dzień dobry! Potrzebuję Waszej pomocy! Idea

Sprawa jest dosyć skomplikowana, więc po krótce: Pilnie szukam jakiegokolwiek kontaktu do pracownika Straży Granicznej, który przeprowadzał kontrolę paszportową na lotnisku Rzeszów Jasionka w nocy 3/4.05.2017.

Był to przystojny brunet. Maksymalnie 30 r.ż. Powód poszukiwań oczywisty Heart

Była to trochę awaryjna sytuacja, lot był przekierowany na to właśnie lotnisko, a pracowników było dosłownie kilku, więc wierzę że mi pomożecie! Biedacy musieli wracać do pracy żeby przeprowadzić kontrolę.

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc lub trop! Idea
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 09:09
Post: #2
RE: Potrzebna pomoc!
Hej Rolleyes Z tego co mi wiadomo ma kochającą żonę i dzieciaka. Numer mógłbym załatwić ale w związku z powyższym nie zrobię tego Shy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 16:39
Post: #3
RE: Potrzebna pomoc!
A może być ktoś inny chętny do <3 ?? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 13:20
Post: #4
RE: Potrzebna pomoc!
Dżasta, moze choc troche pomoge. Wtedy na zmianie bylo kilku brunetow. Wrzucam fote z odprawy do sluzby.
https://www.google.pl/search?biw=360&bih...9r4m9FuBM:
Mam nadzieje, ze pomoglam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS