Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABO
14-09-2017, 22:19
Post: #21
RE: ABO
Dzięki za odpowiedź, w instrukcji w moim oddziale tego nie ma w żadnym punkcie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2017, 09:20
Post: #22
RE: ABO
(14-09-2017 22:19 )kandydatka napisał(a):  Dzięki za odpowiedź, w instrukcji w moim oddziale tego nie ma w żadnym punkcie

jak nie ma, to może proszą o wypełnienie całej ankiety? kto wie. Może podpytaj kogoś z tego samego oddziału Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2018, 18:47
Post: #23
RE: ABO
Mam pytanie odnośnie ABO.należy podać wszystkie adresy po 18 roku życia.Problem w tym że mieszkalem chyba w 20 miejscach i za cholere nie pamietam adresów.Głównie chodzi mi o czas studiów gdzie co pół roku praktycznie się przeprowadzałem. 3 razy jezdziłem też do USA na 5 miesięcy.To też mam to pisać?co robić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2018, 19:59
Post: #24
RE: ABO
Zadzwoń do kadr, powinni udzielić Ci odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2019, 14:03
Post: #25
RE: ABO
Witam,

mam pytanie odnośnie ABO. Jeśli mój tato jest na emeryturze to w nazwie miejsca zatrudnienia i adresie mam podać ten zakład emerytalny, z którego dostaje emeryturę czy po prostu wpisać w stanowisko zajmowane emeryt bez żadnych szczegółów? Dzięki! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2019, 16:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2019 16:26 przez Alexis995.)
Post: #26
RE: ABO
Cześć, wystarczy jak wpiszesz emeryt Smile

A moje pytanie brzmi czy jeśli składałam ABO jeszcze w wakacje i do dnia dzisiejszego nie dostałam listu z informacją czy wszystko ok to mam się martwić?Mówili że dostanę list za ok 3-4miesiąće z info czy pozytywnie czy negatywnie. Dodam również, że na dniach mam dostać odpowiedź czy przeszłam wariograf Smile Pozdrawiam i dzięki za odp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2021, 19:17
Post: #27
RE: ABO
Cześć,

Mam pytanie odnośnie punktu G 1. ABO: czy jeśli mieszka się z kimś, kto nie jest członkiem rodziny (krewnym ani powinowatym), to należy go w ogóle tam wpisywać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2021, 19:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2021 19:20 przez Nowy 321.)
Post: #28
RE: ABO
Tak trzeba
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2021, 20:56
Post: #29
RE: ABO
(02-03-2021 19:20 )Nowy 321 napisał(a):  Tak trzeba

Dzięki wielkie! A w takim razie jak uzupełnić ten podpunkt, w którym pytają o pokrewieństwo? Napisać po prostu, że jesteśmy znajomymi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2021, 05:37
Post: #30
RE: ABO
Ja wpisywałem "osoba niespokrewniona", gdzieś na stronie abw był wzór jak ma być wuoenooka ankieta
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2021, 10:56
Post: #31
RE: ABO
(03-03-2021 05:37 )Nowy 321 napisał(a):  Ja wpisywałem "osoba niespokrewniona", gdzieś na stronie abw był wzór jak ma być wuoenooka ankieta

Super, dzięki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2021, 12:03
Post: #32
RE: ABO
Cześć wszystkim, pytanie odnośnie postępowania sprawdzającego po złożeniu ABO. Do jakich urzędów wysyłane są zapytania? Czy są to tez urzędy gmin i miast? Czy jest przeprowadzany (przez policję lub inne służby) wywiad środowiskowy z osoba składająca ABO, z jej rodzina lub sąsiadami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2021, 20:02
Post: #33
RE: ABO
Cześć, ja z pytaniem jak długo czekaliście po zlożeniu ABO na informację czy otrzymaliscie poświadczenie bezpieczeństwa? Jestem po zdanym wariografie, złożyłam ABO ale na razie czekam na jakieś info. Widziałam na stronie komendy głównej ze jest wyznaczony termin drugiego etapu ale nikt mnie jeszcze nie informował że mnie ten termin dotyczy. Pewnie kwestia czy otrzymam poswiadczenie.
Wracając do meritum: ile czekaliscie na info że otrzymaliscie poswiadczenie lub ze nie i dzieki za zainteresowanie??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2021, 08:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2021 08:47 przez Rekrutantka00.)
Post: #34
RE: ABO
(12-07-2021 20:02 )ewaz napisał(a):  Cześć, ja z pytaniem jak długo czekaliście po zlożeniu ABO na informację czy otrzymaliscie poświadczenie bezpieczeństwa? Jestem po zdanym wariografie, złożyłam ABO ale na razie czekam na jakieś info. Widziałam na stronie komendy głównej ze jest wyznaczony termin drugiego etapu ale nikt mnie jeszcze nie informował że mnie ten termin dotyczy. Pewnie kwestia czy otrzymam poswiadczenie.
Wracając do meritum: ile czekaliscie na info że otrzymaliscie poswiadczenie lub ze nie i dzieki za zainteresowanie??

Cześć, ja dostałam odmowę poświadczenia bezpieczeństwa 2 miesiące po złożeniu ankiety. Odwołałam się i czekam. Z tego co widzę to śmiało wyślą Cię na drugi etap pomimo Ankiety. Moja znajoma dopiero po wszystkich etapach dostała odpowiedź co z ankietą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS