Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc dla Darka
27-01-2012, 00:34
Post: #1
Pomoc dla Darka
Dariusz Waliszewski, lat 47, pracownik Straży Granicznej, czynny zawodowo. Jako jeden z pięciu w Polsce w roku 2000 poleciał na szkolenie psów służbowych , ufundowany przez FBI, w oddziale ATF w Stanach Zjednoczonych, gdzie przydzielono mu psa służbowego, z którym Dariusz ratował ludzkie życie, szukając materiałów wybuchowych. TERAZ ON SAM POTRZEBUJE POMOCY.
Wspaniały mąż, tata i dziadek. Nigdy nie przeszedł obojętnie obok ludzkich krzywd. Zawsze każdemu starał się pomóc, jak tylko mógł.
W dniu 9 lutego br. doznał zawału mięśnia sercowego. Do dziś nie obudził się ze śpiączki mózgowej, choć rodzina robi co może. Od 26 marca Dariuszem opiekują się już w domu żona i córka.
[Obrazek: darek.png]

Uploaded with ImageShack.us


Chciałabym pomóc mężowi, który powolutku wraca do zdrowia, jednak brakuje mi środków na zaspokojenie podstawowej potrzeby męża, jaką jest rehabilitacja, ponieważ środki pielęgnacyjne, odpowiednia dieta i leki bardzo dużo kosztują…
[Obrazek: darek2.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

Od 25 października fundacja ŚWIATŁO z Torunia użyczyła Dariuszowi subkonto. W związku z tym rodzina prosi o wpłaty:

Bank PKO S.A I O/ Toruń 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943
z dopiskiem: na leczenie Dariusza Waliszewskiego lub też w ramach 1% przy rozliczeniu rocznym : Fundacja „Światło” KRS 0000183283 a w rubryce o konkretnym celu: Dariusz Waliszewski .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2012, 20:44
Post: #2
RE: Pomoc dla Darka
witam
Dzisiaj zastanawiałem się w jaki sposób spożytkować swój 1%.
Dzięki za info. Teraz już wiem. Odpisałem sobie dane Dariusza. W poniedziałek zdaję PIT do Urzędu Skarbowego.
Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2012, 19:45
Post: #3
RE: Pomoc dla Darka
30 stycznia PIT zdany do US. Parę groszy przybędzie na koncie Darka.
Pozdrawiam raz jeszcze i życzę rychłego powrotu do zdrowia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2012, 19:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2012 19:37 przez Kayzer Souze.)
Post: #4
RE: Pomoc dla Darka
(27-01-2012 00:34 )piotr pasiak napisał(a):  Dariusz Waliszewski, lat 47, pracownik Straży Granicznej, czynny zawodowo. Jako jeden z pięciu w Polsce w roku 2000 poleciał na szkolenie psów służbowych , ufundowany przez FBI, w oddziale ATF w Stanach Zjednoczonych, gdzie przydzielono mu psa służbowego, z którym Dariusz ratował ludzkie życie, szukając materiałów wybuchowych. TERAZ ON SAM POTRZEBUJE POMOCY.
Wspaniały mąż, tata i dziadek. Nigdy nie przeszedł obojętnie obok ludzkich krzywd. Zawsze każdemu starał się pomóc, jak tylko mógł.
W dniu 9 lutego br. doznał zawału mięśnia sercowego. Do dziś nie obudził się ze śpiączki mózgowej, choć rodzina robi co może. Od 26 marca Dariuszem opiekują się już w domu żona i córka.
[Obrazek: darek.png]

Uploaded with ImageShack.us


Chciałabym pomóc mężowi, który powolutku wraca do zdrowia, jednak brakuje mi środków na zaspokojenie podstawowej potrzeby męża, jaką jest rehabilitacja, ponieważ środki pielęgnacyjne, odpowiednia dieta i leki bardzo dużo kosztują…
[Obrazek: darek2.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

Od 25 października fundacja ŚWIATŁO z Torunia użyczyła Dariuszowi subkonto. W związku z tym rodzina prosi o wpłaty:

Bank PKO S.A I O/ Toruń 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943
z dopiskiem: na leczenie Dariusza Waliszewskiego lub też w ramach 1% przy rozliczeniu rocznym : Fundacja „Światło” KRS 0000183283 a w rubryce o konkretnym celu: Dariusz Waliszewski .


panowie gośc potrzebuje naszej pomocy wspomagajmy go bo sg h... j kladzie na takich a nfz go juz pochowało pewnie dajmy mu ten nasz 1% ja tez to zrobie apeluje nie badz obojętny ja mam 30 lat ale kto wie co bedzie dalej. wołam do was zamiast tym skur.....synom z wiejskiej dajmy chłopu niech dalej dycha i sluży. nie bądzmy obojetni. każdy z nas wie co stres potrafi zrobić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2012, 23:58
Post: #5
RE: Pomoc dla Darka
I wszystko ,trzeba pomóc może Koledzy i Koleżanki zrezygnują z jednego(ej) piwa ,czekolady itd. miesięcznie -dzisiaj przeczytałem ,jutro realizuje,nie dajmy się bo nam nikt INNY nie pomoże,pozdrowienia dla wszystkich .Oddział z Misiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2012, 10:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2012 10:30 przez ezech.)
Post: #6
RE: Pomoc dla Darka
wlasnie przelałem kase - kazdy to moze zrobic!!! w miare swoich mozliwosci!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS