Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przeniesienie w oddziale na inną placówkę
24-10-2017, 11:23
Post: #1
przeniesienie w oddziale na inną placówkę
Witam mam pytanie czy bez zgody funkcjonariusza można go przenieść do pełnienia służby 40 km dalej niż ma obecnie. Funkcjonariusz z nastoletnim stażem nigdy nie karany.
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 15:14
Post: #2
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
(24-10-2017 11:23 )Warren napisał(a):  Witam mam pytanie czy bez zgody funkcjonariusza można go przenieść do pełnienia służby 40 km dalej niż ma obecnie. Funkcjonariusz z nastoletnim stażem nigdy nie karany.
Dziękuję z góry za odpowiedzi.

W podlaskim kilkanaście lat temu były praktykowane takie metody "leczenia klimatycznego". Rekord to 220 km w ramach tego samego Oddziału. Było to tzw.dla dobra służby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 15:42
Post: #3
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
Zdaje się, że komendant oddziału może oddelegować f-usza do pełnienia służby w innej placówce na okres 6-ciu miesięcy bez podania przyczyny. Taki los.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 16:17
Post: #4
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
A powiedzcie mi jeżeli wiecie może przenieść na stałe czy oddelegować? Ewentualnie gdzie poszukać jakich przepisów na ten temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 17:07
Post: #5
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
(24-10-2017 16:17 )Warren napisał(a):  A powiedzcie mi jeżeli wiecie może przenieść na stałe czy oddelegować? Ewentualnie gdzie poszukać jakich przepisów na ten temat.
Oddelegowanie jest na jakiś okres i powinieneś to mieć zapewne napisane w rozkazie personalnym. Czy może być przedłużane o kolejny okres czy pozostajesz w nowej placówce na stałe nie wiem. Znajomy miał oddelegowanie na 6 miesięcy i po tym czasie miał wybór: albo pozostać tam na stałe albo wracać do swojej placówki. Wybrał stare śmieci Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 17:34
Post: #6
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
(24-10-2017 17:07 )Nemo napisał(a):  
(24-10-2017 16:17 )Warren napisał(a):  A powiedzcie mi jeżeli wiecie może przenieść na stałe czy oddelegować? Ewentualnie gdzie poszukać jakich przepisów na ten temat.
Oddelegowanie jest na jakiś okres i powinieneś to mieć zapewne napisane w rozkazie personalnym. Czy może być przedłużane o kolejny okres czy pozostajesz w nowej placówce na stałe nie wiem. Znajomy miał oddelegowanie na 6 miesięcy i po tym czasie miał wybór: albo pozostać tam na stałe albo wracać do swojej placówki. Wybrał stare śmieci Big Grin
Jeśli się nie mylę to oddelegowanie powyżej 6 miesięcy może być kontynuowane ale za pisemną zgodą lub prośbą samego funkcjonariusza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2017, 21:35
Post: #7
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
Nawiązując do mojego wcześniejszego postu- wtedy stosowano procedurę typu, rozkaz pod rygorem natychmiastowej wykonalności. To stosowali panowie komendanci w Podlaskim Oddziale. Jeden z nich już z obciętą emką może będzie wspominał swoje dokonania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 16:01
Post: #8
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
Wytłumaczy ktoś może jak to jest ? Ktoś dostał się na październikowy nabór, a w rozkazie personalnym dostał inną placówkę do której się starał. Czy po kursie podstawowym tam się jedzie na praktyki i na późniejszą służbę czy może po kursie rozlokowania będą inne ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 17:01
Post: #9
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
Z tego co się orientuję to po kursie kierują tam gdzie jest największe zapotrzebowanie. W większości placówki z przejściami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2020, 15:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2020 20:40 przez mlody kot.)
Post: #10
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
Czy od takiego przeniesienia lub delegowania z PSG do PSG w innym mieście można się odwołać ?
Czy jakieś przepisy to regulują ?
Jak w przypadku rodziców z małymi dziećmi ?

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2020, 15:50
Post: #11
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
1. Można. Ale i tak nic to nie daje.
2. Tak. Bez problemu google je wyszuka.
3. A co to ma do rzeczy?

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2020, 11:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2020 11:31 przez mlody kot.)
Post: #12
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
(05-12-2020 15:50 )keyser soze napisał(a):  1. Można. Ale i tak nic to nie daje.
2. Tak. Bez problemu google je wyszuka.
3. A co to ma do rzeczy?

po prostu pytanie.

przeniesienie musi być na co najmniej równorzędne stanowisko ? czy tak jest traktowany ten sam etat na placówka 1 i 3 kategorii (przykład)?
widziałem jakieś wyroki wsa dla policjantów w sprawie przeniesienia z komendy na komisariat - albo z PG do patrolu i nie było to wtedy oceniane jako równorzędne.

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2020, 13:09
Post: #13
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
(07-12-2020 11:28 )mlody kot napisał(a):  przeniesienie musi być na co najmniej równorzędne stanowisko ? czy tak jest traktowany ten sam etat na placówka 1 i 3 kategorii (przykład)?
widziałem jakieś wyroki wsa dla policjantów w sprawie przeniesienia z komendy na komisariat - albo z PG do patrolu i nie było to wtedy oceniane jako równorzędne.

Tak - na równorzędne stanowisko. Czyli musisz spojrzeć w rozporządzenie i porównać swoje obecne i przyszłe - różnice są głównie pomiędzy pałacem a wyrobnikami, i to już od U3 w górę.
Na placówkach z kolei różnice są np. dla komendantów, nie dla normalnych funkcjonariuszy (np. wyższe U ma 01 na placówce kat. I niż III).

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2020, 10:31
Post: #14
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
co oznacza u3?

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2020, 22:07
Post: #15
RE: przeniesienie w oddziale na inną placówkę
(09-12-2020 10:31 )mlody kot napisał(a):  co oznacza u3?

Uposażenie na 3 grupie zaszeregowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS