Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
28-03-2018, 21:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2018 21:12 przez warszawiak.)
Post: #1
II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Witam forumowiczów,
odnośnie II etapu.
Wiem, że trzeba zdobyć min. 12 "dużych" pkt. z 4 konkurencji (wiedza ogolna, język, test sprawności fiz., rozmowa) aby zaliczyć II etap. Czy osiągnięcie np 12 pkt na 26 pkt daje gwarancję, że przejdę dalej czy to jest na zasadzie kto z uczestników startujących ma więcej pkt (min.12 )ten przechodzi do następnego etapu? Wezmy syt. jest 30 osob z oddziału i 25 osob ma po 20 pkt a 5 osob ma wymagane min. 12 pkt. Czy to znaczy ze 30 osób przechodzi dalej? Proszę o potwierdzone informacje
Z góry dziękuję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2018, 00:34
Post: #2
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Masz listę rankingową jak przyjmują np. W czerwcu 25 osób a zaliczyło drugi etap 30 , to wchodzą te pierwsze 25 z większą ilością punktów a ci z mniejszą muszą czekać na następny nabór.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2018, 08:10
Post: #3
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Czyli mam rozumieć, że ww. 5 osób o najmniejszej ilości pkt będzie w następnej turze naboru przyjetych w pierwszej kolejności?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2018, 11:21
Post: #4
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Nie,w następnym naborze będą znowu brane udział w "rankingu" i za każdym razem będzie decydowała ilość zdobytych punktów w II etapie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 09:00
Post: #5
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Wow, masakra. A jak przez ten czas, wyjdzie termin badania psychologicznego to się powtarza psychotesty?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2018, 11:17
Post: #6
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Badanie psychologiczne i wariograf ważne są rok,więc przykładowo jeśli psychotesty były w lipcu,a złapiesz się na przyjęcie w październiku to badanie psychologiczne trzeba ponownie przejść(to samo tyczy się wariografu.Poszło niestety)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2018, 09:45
Post: #7
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Dokładnie.

A sam II etap to nie wszystko....
Bardzo dużo ludzi odpada na lekarzach po drugim etapie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2018, 11:37
Post: #8
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Ja z kolei dostałem taką informację, że po zaliczeniu II etapu osiągając 12 pkt i po otrzymaniu pozytywnej opinii od lekarzy tak czy tak przyjmą, ponieważ są z tego rozliczani i nie mogą tak sobie kogoś odrzucić skoro ktoś zaliczył. Minus jest taki, że mogą taką osobę odsunąć na sam koniec i przyjąć przed samym końcem ważności psychologa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2018, 10:18
Post: #9
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Od kiedy niby w sg jest lista rankingowa ???? Bo pierwsze słyszę a ostatnio się dostałem i
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2018, 16:45
Post: #10
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Na sprawnościowym trzeba wszystkie konkurencje zaliczyć czy można np z dwóch zdobyć 0pkt, a z 4 po 5pkt i się zdaje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2018, 07:58
Post: #11
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
No właśnie jak to jest? Jest ktoś kto zna odpowiedź na to pytanie? ☺️
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2018, 08:11
Post: #12
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Wszystkie trzeba zaliczyć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2018, 06:25
Post: #13
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Nie prawda... wystarczy ze nazbierasz właściwa ilość punktu bez względu na ilość konkurencji
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2018, 13:03
Post: #14
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Właśnie że prawda. Bo dostanie 0 pkt z którejś konkurencji dyskwalifikuje cię z innych. Mimo że będziesz miał 12 pkt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2018, 13:53
Post: #15
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Ja już trochę śmigam po tym forum i z tego co wyczytałam - TEORETYCZNIE trzeba zaliczyć wszystkie z sześciu ćwiczeń, w praktyce natomiast wszystko zależy od dobrej woli egzaminującego, ośrodka, w którym ma miejsce test, czy zapotrzebowania. Lepiej przygotować się tak, aby zaliczyć każde ćwiczenie, tym bardziej że nie są one szczególnie skomplikowaneSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 21:22
Post: #16
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Coś tu nie pasuje. Jest sześć dyscyplin do zaliczenia--każda punktowana od 3 do 5 pkt. Żeby zaliczyć na jeden duży punkt potrzeba 15 pkt więc wychodzi na to że jedna może zostać nie zaliczona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 21:03
Post: #17
RE: II etap. ile pkt aby przejść cały etap?
Trzeba mieć minimum 12 żeby mieć zaliczony 2 etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS