Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przeniesienie
13-07-2018, 20:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2018 20:03 przez Lukaszenko323.)
Post: #1
przeniesienie
witam

od 3 dni zacząłem pracę na jednej z psg po Nowym Roku chcę ( jeśli bd miejsce )spróbować przenieść się na inną placówkę dlatego pytanie do tych co im się udało czy takie argumenty mają siłę przebicia :
1) 150 km w 2 strony w tym z moich stron 1 osoba możliwe że nie bd na tej samej zmianie
2) kiepski stan dróg powodujący awarie a co za tym idzie już gdy dojeżdzałem tam na praktyki dobiłem przez 3 tygodnie zawieszenie takie o to tam są drogi miejscami prędkość maksymalna osiąga 40 - 50km/h
3) koszty paliwa 700 - 800zł
4) brak możliwości rozwoju na psg dostępne tyko grupy 2 i raczej prędko się nie zmieni przez kilka lat

głównie chęć przeniesienia powoduje u mnie ta odległość i duże koszty, do tego dojdzie brak życia prywatnego, a na bliższe placówki mam w 2 strony do 1 90 do 2 60 i co więcej po trasie której bym jeździł mieszkają osoby pracujące na tych placówkach, więc może być szansa na wspólne zmiany
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2018, 21:24
Post: #2
RE: przeniesienie
Żaden z argumentów nie nadaje się na powód do przeniesienia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2018, 22:33
Post: #3
RE: przeniesienie
W dzisiejszej dobie braku chętnych do tej firmy, nikt ci łaski nie robi. Pójdź do Wydziału Kadr i powiedz wprost, że albo cię przeniosą, albo się zwalniasz. Po prostu musisz postawić wszystko na jedną kartę. Powodzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2018, 09:23
Post: #4
RE: przeniesienie
Dokladnie. Udaj się do Wydziału Kadr swego Oddzialu i powiedz o tym co wymieniłeś w punktach. Dodaj ze nie zamierzasz przez najblizsze 30 lat dymac na obecna PSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2018, 09:39
Post: #5
RE: przeniesienie
To może się udać. Choć z drugiej strony, były już przypadki, że ludzie stawiali sprawę na ostrzu noża - przenosiny albo zwolnienie, i nikomu się to nie udało - wszyscy się zwolnili. Musisz po prostu złożyć konkretną propozycję przenosin z Braniewa do Bezled - mogą Cię przenieść, bo nikt tam nie chce pracować.
Aczkolwiek musisz wziąć pod uwagę, że na Bezledach nie będzie łatwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2018, 10:29
Post: #6
RE: przeniesienie
(14-07-2018 09:39 )keyser soze napisał(a):  były już przypadki, że ludzie stawiali sprawę na ostrzu noża - przenosiny albo zwolnienie, i nikomu się to nie udało

Znam taki przypadek, ale warto próbować, jeżeli nie ma się nic do stracenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2018, 12:02
Post: #7
RE: przeniesienie
pytanie czy na PSG na które chcesz się przenieść są miejsca/stanowiska, na których widziałby cię tamtejszy komendant;
jeśli tak, wal do kadr i negocjuj, ale argument bo się zwolnię to na samym końcu; gremialny brak ludzi przemawia za tym, że mogą się przychylić do twojej prośby
raczej argumentuj że tam cię chętnie przyjmą, ważne są też względy osobiste;
i jeszcze jedno jeśli twoje PSG ma stan ukompletowania np. 45%, a tam gdzie chcesz się przenieść np. 75 % to wiesz co ci odpowiedzą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2018, 20:26
Post: #8
RE: przeniesienie
Ja znam przypadek kiedy f-sz 2 razy pisał o przeniesienie ze wzgledu na duże koszty dojazdu i dostał odmowę. Położył kwit o zwolnienie ze służby i bardzo szybko został przeniesiony do PSG do której wcześniej pisał prośby. W obecnych czasach mało kto będzie wydawał 1/3 pensji na paliwo o amortyzacji nie wspomnę. Jeśli jest to kawaler to może jakoś jeszcze to przeboleje, ale mając rodzinę na utrzymaniu nie pozostanie nic innego jak się zwolnić i szukać lepiej płatnej pracy. I ja osobiście nie dziwię się f-szom, którzy stawiają wszystko na jedną kartę i przy braku zrozumienia drugiej strony odchodzą z formacji. Jest dla mnie szczytem głupoty dać się komuś zwolnić zamiast go przenieść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2018, 17:00
Post: #9
RE: przeniesienie
(14-07-2018 20:26 )krissg napisał(a):  Ja znam przypadek kiedy f-sz 2 razy pisał o przeniesienie ze wzgledu na duże koszty dojazdu i dostał odmowę. Położył kwit o zwolnienie ze służby i bardzo szybko został przeniesiony do PSG do której wcześniej pisał prośby. W obecnych czasach mało kto będzie wydawał 1/3 pensji na paliwo o amortyzacji nie wspomnę. Jeśli jest to kawaler to może jakoś jeszcze to przeboleje, ale mając rodzinę na utrzymaniu nie pozostanie nic innego jak się zwolnić i szukać lepiej płatnej pracy. I ja osobiście nie dziwię się f-szom, którzy stawiają wszystko na jedną kartę i przy braku zrozumienia drugiej strony odchodzą z formacji. Jest dla mnie szczytem głupoty dać się komuś zwolnić zamiast go przenieść.

a kto decyduje, czy osoba będzie przeniesiona komendant oddziału czy troszkę inna procedura, 2 sprawa to czy jeśli znajdę osobę ( głowa za głowę ) to przeniesienie jest 100 procentowo pewne nawet w służbie przygotowawczej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2018, 18:54
Post: #10
RE: przeniesienie
Nie ma takiej pewności, ale szanse się zwiększają
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2018, 16:03
Post: #11
RE: przeniesienie
jeśli jest tu ktoś na forum z psg grzechotki to bardzo bym prosił o prywatną wiadomość. Z góry dziękuję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 15:33
Post: #12
RE: przeniesienie
a na placówce do której chcę spróbować się przenieść umawiać się w sprawie pracy z komendantem czy kierownikiem zespołu do którego chce trafić ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS