Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponowne złożenie ABO, a chwilówki
01-12-2018, 09:11
Post: #1
Ponowne złożenie ABO, a chwilówki
Witam. Na forum jestem od dawna, ale sytuacja "zmusza" do napisania postu anonimowo.

Mija magiczne 10 lat od złożenia pierwszej ABO.
Wypełniłam kolejną w październiku(6 miesięcy przed terminem ważności obecnej), postępowanie zwykłe.
Jestem wpisana do BIKu-chwilówka,(nie widnieje w KRD).
W ankiecie nie wypełniałam punktów dot.stanu finansów.
Zaczynam się zastanawiać, czy powinnam zgłosić ten fakt przełożonemu? Czy długi mają wpływ na wydanie poświadczenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2018, 14:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2018 14:30 przez krissg.)
Post: #2
RE: Ponowne złożenie ABO, a chwilówki
(01-12-2018 09:11 )karolina38 napisał(a):  Witam. Na forum jestem od dawna, ale sytuacja "zmusza" do napisania postu anonimowo.

Mija magiczne 10 lat od złożenia pierwszej ABO.
Wypełniłam kolejną w październiku(6 miesięcy przed terminem ważności obecnej), postępowanie zwykłe.
Jestem wpisana do BIKu-chwilówka,(nie widnieje w KRD).
W ankiecie nie wypełniałam punktów dot.stanu finansów.
Zaczynam się zastanawiać, czy powinnam zgłosić ten fakt przełożonemu? Czy długi mają wpływ na wydanie poświadczenia?

Zadzwoń do WOIN-U i powiedz że zapomniałaś wpisać pożyczki to Ci powiedzą czy masz składać korektę. Pożyczki nie mają żadnego znaczenia przy postępowaniu, prawdomówność natomiast jest istotna i może mieć wpływ na wydaną decyzję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2018, 14:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2018 15:32 przez karolina38.)
Post: #3
RE: Ponowne złożenie ABO, a chwilówki
MWłaśnie podczas pobierania druku ABO pytałam o pola, które mam wypełnić. Uzyskałam informację: zgodnie z instrukcją, czyli do IV.
To mnie "zmyliło", wyszłam z założenia że skoro nie wypełniam tych pól to nie są ważne. Ale teraz poważnie się nad tym zastanawiam.



Edit.
Bo jednak ankietę wypełniałam tak jak ode mnie oczekiwano. Przy pierwszej abo wypełniałam wszystko, ale kiedy to było? .
Teraz jedynie do rozdziału IV. Kredyty, finanse itp są w kolejnym dziale i delikatnie mówiąc zgłupiałam.
Nie byłam karana, nie widnieje w spisach policyjnych itp.tylko ten BIK(a dokładnie negatywny wpis) .
Rozmawiałam z dobrym kolegą, który twierdzi że skoro wypełniam pola do IV to jedynie te informacje są sprawdzane . BIK, KRD i inne tego typu informację na etapie poświadczenia "poufne" nie są/nie powinny być sprawdzane.

Ale jak to kobieta, najpierw robię później myślę ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2018, 15:57
Post: #4
RE: Ponowne złożenie ABO, a chwilówki
(01-12-2018 14:41 )karolina38 napisał(a):  MWłaśnie podczas pobierania druku ABO pytałam o pola, które mam wypełnić. Uzyskałam informację: zgodnie z instrukcją, czyli do IV.
To mnie "zmyliło", wyszłam z założenia że skoro nie wypełniam tych pól to nie są ważne. Ale teraz poważnie się nad tym zastanawiam.



Edit.
Bo jednak ankietę wypełniałam tak jak ode mnie oczekiwano. Przy pierwszej abo wypełniałam wszystko, ale kiedy to było? .
Teraz jedynie do rozdziału IV. Kredyty, finanse itp są w kolejnym dziale i delikatnie mówiąc zgłupiałam.
Nie byłam karana, nie widnieje w spisach policyjnych itp.tylko ten BIK(a dokładnie negatywny wpis) .
Rozmawiałam z dobrym kolegą, który twierdzi że skoro wypełniam pola do IV to jedynie te informacje są sprawdzane . BIK, KRD i inne tego typu informację na etapie poświadczenia "poufne" nie są/nie powinny być sprawdzane.

Ale jak to kobieta, najpierw robię później myślę ?

Jeśli jest to postępowanie uproszczone to faktycznie wypełnia się nie wszystkie punkty, węc nie masz się czym przejmować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2018, 15:32
Post: #5
RE: Ponowne złożenie ABO, a chwilówki
Tak jak krissg napisal. ABO uproszczone nie obejmuje finansow wiec ich nie wypelniasz więc jest OK.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2018, 21:47
Post: #6
RE: Ponowne złożenie ABO, a chwilówki
Dzięki chłopaki za odpowiedzi .
Teraz mam nadzieję, że nie będzie mnie czekała rozmowa wyjaśniająca.(mam tu na myśli tzw.rękojmie /nieposzlakowaną opinie). O ile bazy BIK itp są sprawdzane. Ale to już tajemnica OINu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS