Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapytanie o urlop
20-02-2019, 20:44
Post: #1
Zapytanie o urlop
Witam. Moje pytanie dotyczy urlopu za pierwszy rok służby. Do SG przyjąłem się 25.01.2015 roku, wcześniej nigdzie nie pracowałem. Chciałbym się dowiedzieć czy po przepracowanym prawie całym 2015 roku, należy mi się za niego urlop? Z tego co czytałem urlop należy mi się po przepracowanym roku, czyli od stycznia 2016 roku ale nie jestem pewny jaka jest jego wysokość, bo z tego co słyszałem powinienem za rok 2015 otrzymać urlop pomniejszony o 25 dni stycznia i wykorzystać go do końca marca 2016 roku ale nie jestem pewny czy to prawda. Osoba na placówce odpowiedzialna za sprawy kadrowe odpowiedziała mi ze mi się nie należy ten urlop ale kolegi brat przyjął się w tamtym roku do służby i też wcześniej nigdzie nie pracował i jemu ponoć przydzielili ten urlop za pierwszy rok służby. Bardzo prosiłbym o pomoc i odpowiedź jak jest faktycznie. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2019, 15:15
Post: #2
RE: Zapytanie o urlop
Należy się z tego co dobrze liczę 27 lub 28 dni urlopu. Proszę zadzwonić do Wydziału Kadr. Osoba odpowiedzialna za sprawy kadrowe - żenada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS