Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
do kogo pisać o przeniesienie
04-06-2019, 11:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2019 11:44 przez strazak.)
Post: #1
do kogo pisać o przeniesienie
Do kogo adresować przeniesienia?
-W swoim oddziale pomiędzy PSG?
Do Komendanta Oddziału?
-Do innego oddziału? na jakąś tam PSG X
???
-Np. do KG SG?
do Komendanta Głównego ??
- Do innej formacji?
do Ministra? za pośrednictwem KG SG czy jak?

Podpowiedzcie... spróbuję chociaż, jak nie uda się to uciekam do cywila z tego cyrku ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2019, 13:23
Post: #2
RE: do kogo pisać o przeniesienie
(04-06-2019 11:43 )strazak napisał(a):  Do kogo adresować przeniesienia?
-W swoim oddziale pomiędzy PSG?
Do Komendanta Oddziału?
-Do innego oddziału? na jakąś tam PSG X
???
-Np. do KG SG?
do Komendanta Głównego ??
- Do innej formacji?
do Ministra? za pośrednictwem KG SG czy jak?

Podpowiedzcie... spróbuję chociaż, jak nie uda się to uciekam do cywila z tego cyrku ...

aż tak źle? jaki oddział?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2019, 15:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2019 15:54 przez strazak.)
Post: #3
RE: do kogo pisać o przeniesienie
z dzikiego wschodu jestem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2019, 18:50
Post: #4
RE: do kogo pisać o przeniesienie
Wietnamski to nie dziki wschód tylko wild wild east Smile

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2019, 19:19
Post: #5
RE: do kogo pisać o przeniesienie
Do MON Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2019, 22:26
Post: #6
RE: do kogo pisać o przeniesienie
Jak Ty nie wiesz jak pismo zaadresować, to może jednak ten cywil to nie taki zły kierunek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2019, 06:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2019 06:33 przez Jajko_pawiana.)
Post: #7
RE: do kogo pisać o przeniesienie
(04-06-2019 11:43 )strazak napisał(a):  - Do innej formacji?
do Ministra? za pośrednictwem KG SG czy jak?

Do Policji ma to wyglądać mniej więcej tak (sprawdzone osobiście, przeszło z rezultatem pozytywnym) :


Pan
Komendant Główny Policji
nadinsp. Zygmunt BETON

za pośrednictwem

Pan
Komendant Główny Straży Granicznej
gen. bryg. SG Franciszek BETON



(05-06-2019 22:26 )Oni napisał(a):  Jak Ty nie wiesz jak pismo zaadresować, to może jednak ten cywil to nie taki zły kierunek.

nie bądź pan taki cyniczny i głupio-mądry. Bo przecież każdy na co dzień wypisuje pisma o przeniesienie do innego OSG albo innej formacji ... a to, że Ty robiłeś to już tysiące razy i masz w tej materii niesamowite doświadczenie nie znaczy, że każdy ma podobnie. Niech przenosi się tam, gdzie chce i szuka swojego miejsca. Ja byłem kiedyś w podobnej sytuacji i podobnie zdesperowany - na szczęście mi się udało i zmiany koloru nie żałuję.

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS