Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poświadczenie bezpieczeństwa
25-11-2019, 22:24
Post: #1
Poświadczenie bezpieczeństwa
Witam, mam pytanie, otóż poświadczenie bezpieczeństwa zazwyczaj otrzymujemy po czy przed wariografem, czy nie jest to powiązane. Kolejne pytanie to co jeśli w ABO wpisałem że nie podejmowałem się pracy zarobkowej a teraz po złożeniu ABO, podjął bym się pracy np. na okres próbny 3msc. Co wtedy? Czy może być to powód do negatywnej opinii, bądź będzie to duży problem?

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2019, 01:46
Post: #2
RE: Poświadczenie bezpieczeństwa
Raczej watpie Smile masz prawo zarabiac na chleb .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2019, 08:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2019 08:04 przez uznamczyk.)
Post: #3
RE: Poświadczenie bezpieczeństwa
Bez przesady GIEES to nie twoj Pan i Wladca...to ze ubiegasz sie o przyjecie nie ogranicza twoich praw...rob wszystko byle bys prawa nie lamal a chociaz by cie nie zlapali Smile Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2019, 09:37
Post: #4
RE: Poświadczenie bezpieczeństwa
(26-11-2019 08:03 )uznamczyk napisał(a):  Bez przesady GIEES to nie twoj Pan i Wladca...to ze ubiegasz sie o przyjecie nie ogranicza twoich praw...rob wszystko byle bys prawa nie lamal a chociaz by cie nie zlapali Smile Smile

Okej, dzięki za odpowiedź. Może orientujesz się kiedy zazwyczaj kandydaci otrzymują poświadczenie bezpieczeństwa? Po wariografie, przed, na koniec postępowania rekrutacyjnego czy jest to losowe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2019, 14:43
Post: #5
RE: Poświadczenie bezpieczeństwa
Poswiadczenie po przyjeciu do służby..jest to dokument scisle zwiazany ze sluzba SG i na jej potrzeby wydawany. Kazde przejscie do innej formacji to nowe poświadczenie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2019, 14:51
Post: #6
RE: Poświadczenie bezpieczeństwa
(26-11-2019 14:43 )uznamczyk napisał(a):  Poswiadczenie po przyjeciu do służby..jest to dokument scisle zwiazany ze sluzba SG i na jej potrzeby wydawany. Kazde przejscie do innej formacji to nowe poświadczenie

Rozumiem, czyli powinienem otrzymać przed szkółką.
Dzięki za odpowiedź! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS