Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia.. pomoc w pracy... zasady etyki
22-12-2019, 12:12
Post: #1
Studia.. pomoc w pracy... zasady etyki
Witam. Jestem studentką bezpieczeństwa wewnętrznego w Szczecinie. Pisze pracę na przedmiot z etyki funkcjonariusza.... I potrzebuje przykłady zastosowania z zycia wzięte do zasad etyki funkcjonariusza (krótko przyklad do tych zasad)
1. Działanie na podstawie i w granicach prawa. Postępowanie daje świadectwo o RP i SG.
2. W działaniach dąży do pogłębienie zaufania do Państwa i jego organów.
3. Dobro publiczne przekłada ponad interesy własne.
4. Realizacja zadań służbowych bez powstania związków między interesem publicznym i prywatnym - nie przyjmuje z tego tytułu korzyści materialnych i osobistych
5. Bezwzględnie zwalcza korupcję, nie wykazuje chęci uzyskania jakichkolwiek korzyści materialnych za wykonanie obowiązków służbowych, nie zaciąga żadnych zobowiązań w związku z wykonywaną służbą.
6 dba o powierzone mu mienie publiczne i racjonalnie nim gospodaruje.
7. Postępuje w sposób nie godzący w dobre imię SG i jej funkcjonariuszy



Z góry dziękuję za pomoc. PATRYCJA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS