Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z SG do Policji
04-09-2012, 16:42
Post: #181
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Nie z całym. Zaczyna się jednak prawie od zera. Na szczęście stopień zaliczą. To tak jak w nowej firmie.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 19:13
Post: #182
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(04-09-2012 16:42 )Alzheimer napisał(a):  Nie z całym. Zaczyna się jednak prawie od zera. Na szczęście stopień zaliczą. To tak jak w nowej firmie.

to zalezy ile się juz osiągnęło w SG, jeżeli niewiele to niewiele się z sobą zabierze,
Wg. wspomnianego Rozporządzenia masz zaliczoną wysługę, stopień i okres jaki juz go nosisz, dostajesz grupe uposażenia odpowiadajacą tej jaka masz w SG ( dla wiadomości np. IV policyjna ma lepszy przelicznik niż nasza ) i dodatek służbowy również jest przyznawany w zbliżonej wysokości ( tutaj mamy przewage nad policja wiec na dodatku jest zawsze troche straty ) ponadto masz przyznany taki dodatek jak rownoważnik za brak kwatery jeżeli przysługiwał ci takowy w SG.

Jedyne co zaczynasz od zera to budowanie własnego wizerunku i zdobywaniie typowo policyjnej wiedzy/metod pracy ponadto od zera uczysz sie nowych zwyczajow tudziez lokalnych obyczaji panujących w danym schronisku niezbednych do tego zeby umiec sie odnaleźc nowej rzeczywistosci (np. w jak skutecznie odbyc spotkanie z Jegorowem Big Grin )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 19:59
Post: #183
RE: Przeniesienie z SG do Policji
No wlasnie, tylko znajomy twierdzil, ze niby ostatnio cos sie niby zmienilo w tej kwestii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 20:26
Post: #184
RE: Przeniesienie z SG do Policji
No, no. Od zera miałem na myśli budowanie relacji, nabywanie doświadczenia. Reszta zaliczona. Ogólnie jest ciekawiej, ale też roboty full. Jak w Bezledach. Produkcja.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 20:34
Post: #185
RE: Przeniesienie z SG do Policji
nie wiem, nic na ten temat nie słyszałem, poki co obowiazuje wspomiany akt prawny i moja prosba poszła ze wskazeniem ze chce się przeniesc w trybie tego rozporzadzenia i tak jest rozpatrywana
jezeli ktos zna nowsze akty odnosnie przenosin to niech wklei linki bo poki co zaczyna robic sie spekulacja że : "ktos" "cos" "chyba" "niby""gdzieś" słyszał
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 21:02
Post: #186
RE: Przeniesienie z SG do Policji
nie słuchajcie plotek, ja też słyszałem że mają zakazać takich przenosin i wszyscy chcący się przenieść muszą się spieszyć, tylko nigdzie nie mogę znaleźć nawet projektu takiego aktu prawnego który by tego zabraniał, a może ktoś ma w tym interes aby siać ferment na forum w tym temacie, Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 21:51
Post: #187
RE: Przeniesienie z SG do Policji
taki starszy specjalista ds.manipulacji kadrą wydziału przenosin miedzyresortowych BKiSZ KGSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2012, 08:32
Post: #188
RE: Przeniesienie z SG do Policji
z tym dodatkiem trochę przesada ja jak przeniosłem się do policji to miałem dodatek taki jak koleś dopiero po szkole czyli strasznie mi okroili do tego co miałem w SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2012, 08:37
Post: #189
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(05-09-2012 08:32 )dziunio napisał(a):  z tym dodatkiem trochę przesada ja jak przeniosłem się do policji to miałem dodatek taki jak koleś dopiero po szkole czyli strasznie mi okroili do tego co miałem w SG.
Ok dodatek dodatkiem a zadowolony jesteś Kolego, że jesteś w policji? Czy lepiej było w SG? Pytam tak ogólnie bo pracy zapewne masz dużo więcej.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2012, 08:43
Post: #190
RE: Przeniesienie z SG do Policji
dla mnie lepiej było w SG. Pracy miałem więcej na przejściu jednak tutaj służba jest bardziej niewdzięczna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2012, 09:59
Post: #191
RE: Przeniesienie z SG do Policji
co do tematu dodatku to rozmawiałem na ten temat z k-tem komendy do ktorej sie chce przeniesc czyli osoba ktora bezposrednio ci go przyznaje ( wnioskuje o jego wysokosc ) i powiedział ze nie dostane tyle ile maam teraz ( musiałbym od razu wskoczyc na kierownika referatu ) ale strata nie bedzie kolosalna jakies 100-130 pln biorac pod uwage ze jest lepszy przelicznik na grupie to stata w sumie wyniesie jeszcze mniej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 11:45
Post: #192
RE: Przeniesienie z SG do Policji
no i kolejne pudło " Minister Spraw Wewnętrznych nie wyraził zgody ...ble ble ble " jak mnie ten tekst cisnienie podnosi wrrrrrrrrr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 11:51
Post: #193
RE: Przeniesienie z SG do Policji
czyli furtki z zachodu nie ma :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2012, 21:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2012 21:34 przez Jordan.)
Post: #194
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Wypowiedz sekretarza stanu w MSW Piotra Stachańczyka, w czasie pobytu w piątek w siedzibie Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu:

"Wiceminister Stachańczyk podkreślił w Nowym Sączu, że funkcjonariusz SG pracuje w formacji, a nie miejscu. Oznacza to, że musi się liczyć z ewentualnymi przenosinami do innego oddziału. W przypadku likwidacji KOSG, problem ten miałby dotyczyć około 1100 osób. Strażników granicznych i pracow-ników cywilnych. Wiceminister zapewnił, że prowadzone są już bardzo zaawansowane rozmowy na temat możliwości przyjęcia takich ludzi do innych służb mundurowych, w tym służby więziennej i policji. Dotyczy to również pracowników cywilnych. Oni są w szczególnie złej sytuacji, bo nie mogą zostać przeniesieni do pracy w innych oddziałach, tak jak ich koledzy w mundurze. "

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/67...ytaj_dalej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 15:08
Post: #195
RE: Przeniesienie z SG do Policji
skoro prowadzone sa tak bardzo zaawansowane rozmowy to dlaczego do jasnej ku#@y stale ( i nie tylko ja ) dostaje odmowe ? Co prawda nie jestem bezposrednio w gronie osob do alokacji ale moje dobrowolne opuszczenie SG dalo by innemu f-szowi z okolicy zagrozonemu alokacja etat i mozliwosc pozostania w firmie, ale jest to pewnie zbyt trudne do wywnioskowania dla ludzi z najwyzszymi szlifami w tej firmie,
Podobno orzechy zwiekszaja moliwosci mozgu a ze sezon tuz tuz to zycze smacznego a ja bede pisal dalej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 18:56
Post: #196
RE: Przeniesienie z SG do Policji
A skąd wiesz, że policjanci Cię chcą ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 19:58
Post: #197
RE: Przeniesienie z SG do Policji
nie wiem jak na najwyzszym szczeblu ale środkowy i najniższy jest na " yes "
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 20:11
Post: #198
RE: Przeniesienie z SG do Policji
to przeglądnij swój TAP
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 21:34
Post: #199
RE: Przeniesienie z SG do Policji
lenek mówi święte słowa - tam znajdziesz ustosunkowanie się na każdym szczeblu do Twojej prośby - krótka wizyta w kadrach i wiesz wszystko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 22:46
Post: #200
RE: Przeniesienie z SG do Policji
tyle ze TAP jest w oddziale a ten.......daleko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS