Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z SG do Policji
28-03-2013, 18:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2013 18:54 przez dziunio.)
Post: #281
RE: Przeniesienie z SG do Policji
hehe pracowałem na tym przysłowiowym reksiu i wolał bym dalej to robić niż użerać się z trolami, narkomanami itd. a co do awansu to u mnie pracują goście po 15 lat na 3 grupie i nie mają możliwości dalszego awansu gdzie w SG wcześniej czy później dostaniesz tą grupę także wybór należy do was to mój punkt patrzenia pozdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2013, 22:05
Post: #282
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Witam, czy ma ktoś wzór wniosku o przeniesienie z SG do Policji, potrzebuję żeby sobie orientacyjnie zerknąć. Gdyby ktoś miał to podaję e-mail sander@onet.com.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2013, 16:43
Post: #283
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Orientujecie się jak jest z ciagloscia awansowego? Tj czy jeśli mam awans na st.sierż w listopadzie to dostane go również w Policji jeśli przeniose się do Policji w wakacje? Czy nie muszę przypadkiem odczekać 2 lat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2013, 23:58
Post: #284
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Zacznij od tego czy będziesz miał odpowiedni etat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2013, 12:54
Post: #285
RE: Przeniesienie z SG do Policji
wszystko zalezy od tego kiedy pojdzie rozkaz personaly na Twoj awans, z tego wiem to raczej nikle szanse ale moge byc w bledzie, a bedac w niebieskim mundurku wcale nie jest powiedziane, ze po 2 latach dostaniesz "starszego siersciucha", w Policji jest troche inaczej niz w SG, tam chlopaki bardzo czesto po kilka lat z tym samym stopniem biegaja, dokladnie bede mogl Ci wiecej napisac po 1 lipca bo bede juz niebieski
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2013, 17:36
Post: #286
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(10-05-2013 16:43 )Che napisał(a):  Orientujecie się jak jest z ciagloscia awansowego? Tj czy jeśli mam awans na st.sierż w listopadzie to dostane go również w Policji jeśli przeniose się do Policji w wakacje? Czy nie muszę przypadkiem odczekać 2 lat?

Nie musisz czekać 2 lata. Jeżeli ogólnie 2 lata Ci minął, to dostaniesz awans w policji. Bynajmniej ja tak miałem, na sierż.szt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2013, 12:50
Post: #287
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Witam, mam pytanie odnośnie przeniesienia do policji. Czy już wydają zgody na przeniesienia, czy tylko z reorganizowanych jednostek jest zielone światło a precyzyjniej chodzi mi o nadwiślankę. PZDR
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2013, 17:36
Post: #288
RE: Przeniesienie z SG do Policji
W reorganizowanych oddziałach, po "małych" początkowych perturbacjach jest zielone światło. Co do reszty nie wypowiadam się, bo nie wiem

Pozdrawiam wszystkich- Habel.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2013, 20:49
Post: #289
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(12-05-2013 17:36 )Habel napisał(a):  W reorganizowanych oddziałach, po "małych" początkowych perturbacjach jest zielone światło. Co do reszty nie wypowiadam się, bo nie wiem

Z tego co słyszałem w Morskim jest zielone światło na zmianę barw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2013, 15:28
Post: #290
RE: Przeniesienie z SG do Policji
na mojej placówce w trakcie przeniesienia jest już 8 osób, 6 już się przeniosło i 3 na inne placówki w MOSG, następni rozważają złożenie kwitów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2013, 20:50
Post: #291
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(17-05-2013 15:28 )rafi napisał(a):  na mojej placówce w trakcie przeniesienia jest już 8 osób, 6 już się przeniosło i 3 na inne placówki w MOSG, następni rozważają złożenie kwitów


Lotnisko tak ludzi oddaje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2013, 08:14
Post: #292
RE: Przeniesienie z SG do Policji
pamiętać trzeba, że jest to Szczecin który jest łączony i z około 350 ludzi zrobią 230 więc taka inicjatywa jest przyjęta z duża aprobatą. z tego co wiem sporo ludzi z 2 pozostałych placówek również zmienia kolor munduru

(17-05-2013 20:50 )morski48 napisał(a):  
(17-05-2013 15:28 )rafi napisał(a):  na mojej placówce w trakcie przeniesienia jest już 8 osób, 6 już się przeniosło i 3 na inne placówki w MOSG, następni rozważają złożenie kwitów


Lotnisko tak ludzi oddaje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2013, 06:15
Post: #293
RE: Przeniesienie z SG do Policji
witam jaka jest procedura przeniesienia do policji krok po kroku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2013, 18:55
Post: #294
RE: Przeniesienie z SG do Policji
A jaka jest procedura, by wyleczyć idiotę?

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2013, 19:04
Post: #295
RE: Przeniesienie z SG do Policji
a pewnie taka sama jak wyleczyć debila co innych zniża do swego poziomu i idiotami nazywa......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2013, 07:09
Post: #296
RE: Przeniesienie z SG do Policji
No to jak znasz tę procedurę, to zastosuj szybko, póki czas. Choroba może się pogłębić.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2013, 11:49
Post: #297
RE: Przeniesienie z SG do Policji
aluzji nie zrozumiałes przykro mi widocznie cierpisz na chorobe która sie nazwaleś. I wlasnie przez takich jak ty człowieczku mam już dość tej formacji, w przeciwieństwie do ciebie sg mi życia nie uratowała
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2013, 12:24
Post: #298
RE: Przeniesienie z SG do Policji
No skoro zadajesz takie pytanie, to mam wrażenie, że jednak sg uratowała ci życie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2013, 12:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2013 12:56 przez Alzheimer.)
Post: #299
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(22-06-2013 11:49 )login napisał(a):  aluzji nie zrozumiałes przykro mi widocznie cierpisz na chorobe która sie nazwaleś. I wlasnie przez takich jak ty człowieczku mam już dość tej formacji, w przeciwieństwie do ciebie sg mi życia nie uratowała

Idź do Policji, idź.
Może tam się odnajdziesz.
SG, jak widać, jest formacją, w której być może nie podołasz już intelektualnie, tym bardziej że jesteś obrzydliwie leniwy, bo wystarczy przeczytać rozporzadzenie w tej sprawie lub wcześniejsze wątki na tym forum.
Dlatego idź do Policji.


A może jednak nie idź.
Spróbuj może gdzieś na portiera lub ciecia w jakiejś agencji ochrony. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2013, 07:29
Post: #300
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(22-06-2013 12:52 )Alzheimer napisał(a):  
(22-06-2013 11:49 )login napisał(a):  aluzji nie zrozumiałes przykro mi widocznie cierpisz na chorobe która sie nazwaleś. I wlasnie przez takich jak ty człowieczku mam już dość tej formacji, w przeciwieństwie do ciebie sg mi życia nie uratowała

Idź do Policji, idź.
Może tam się odnajdziesz.
SG, jak widać, jest formacją, w której być może nie podołasz już intelektualnie, tym bardziej że jesteś obrzydliwie leniwy, bo wystarczy przeczytać rozporzadzenie w tej sprawie lub wcześniejsze wątki na tym forum.
Dlatego idź do Policji.


A może jednak nie idź.
Spróbuj może gdzieś na portiera lub ciecia w jakiejś agencji ochrony. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

Coś widzę, że kolega ma awers do Policji. Pewnie jakiś mandacik był:-). Za ten język ode mnie też byś dostał. W Policji daję Ci parę dni, jakbyś został zasypany kwitami to zatęskniłbyś za nieróbstwem w sg!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS