Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
03-02-2018, 12:52
Post: #261
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
No najciekawsze że 01 oddziału mówił o napiętej sytuacji kadrowej, ale o kompanii ani słowa... co do naszego 02 to musi być jakieś przekłamanie, on nie ma umiejętności czytania ze zrozumieniem... Zawsze u niego długopis parzy, zero podejmowania decyzji... no chyba że kogoś trzeba ukarać.... Ogólnie wiadomo, i na forum i między sobą każdy ma tyle do powiedzenia, a na odprawie cisza, przewodniczący z łaski wstał, niby coś pytał ale generalnie nic... z tego co jeszcze posłyszałem to w dużym skrócie praca na złotówie nie dla funkcjonariuszy... i ogólnie dorabianie jest bee.... pytanie tylko co zrobić żeby wynająć mieszkanie w Gdańsku( ja płacę prawie 2000 z opłatami), posłać dzieci do przedszkola, i po pensji... Nawet na wyjazd na urlop do Ciechocinka na 3 dni w wakacje nie starczy....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2018, 10:32
Post: #262
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
ZIS - Gdańsk Rębiechowo:

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/To-...21781.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2018, 17:19
Post: #263
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Koleżanki i koledzy, mam pytanie, proszę o szczere odpowiedzi... ostatnio jedna z koleżanek wróciła do pracy, no i lekarz zalecił jej pracę biurową, zero patroli, itp. No ok praca w KRG bez patroli jest biurową, ale i tak poszła sobie na 2 piętro. Szczerze mówiac trochę jej zazdroszczę, 8 godzin zbijać bączki, a to i nagrody wyższe, długi weekend wolny, nie wiecie jaki jej specjalista kwity wystawił? Udam się do takiego w trybie pilnym... Sezon się zbliża, roboty coraz więcej, a biurko to nawet na korytarzu mogą mi postawić....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2018, 18:08
Post: #264
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Zajdż w ciąże .Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2018, 18:51
Post: #265
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Sam zajdź, mi już wystarczy, piszę o pewnym ciekawym procesie, im ktoś bardziej się stara, tym ma lepiej, a cwaniactwo jak zwykle w cenie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2018, 18:09
Post: #266
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
ale co Ty się Stokrotka dziwisz, to prawda stara jak świat, nie wiem,nie umiem, nie znam się i masz ścieżkę kariery ustawioną w tej formacji... a jak robisz sumiennie, bez zmoki, itp. to jaki kierownik Ciebie gdzieś puści, albo kto Ciebie za biurko posadzi? Mam nadzieję że takich schorowanych funkcjonariuszy w trybie pilnym skieruje ktoś z jajami ( których w większości przypadków brak kadrze oficerskiej) na badania o stwierdzeniu przydatności do służby....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2018, 18:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2018 18:22 przez quasimodo1.)
Post: #267
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
(04-05-2018 18:09 )NORDYK napisał(a):  Mam nadzieję że takich schorowanych funkcjonariuszy w trybie pilnym skieruje ktoś z jajami ( których w większości przypadków brak kadrze oficerskiej) na badania o stwierdzeniu przydatności do służby....


powiem Tobie to tak - sama obiegówka z kilkoma specjalistami na niej plus mocz i krew to koszt dla OSG od kilkuset złotych w górę.
Znajdż przełożonych , którzy to zrobią w trybie hurtowym w dobie "oszczędności" . Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2018, 21:22
Post: #268
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
czasami wystarczy samo skierowanie.... a po za tym, uważasz że te kilkaset zł są opcją nie do przejścia żeby cwaniaków wyleczyć? Wpienia mnie to strasznie, przychodzą damy, po kilka lat służby i już - obiekt chroniony.... to nie SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW... a egzaminy z WF? Patrze na to wiem że ta formacja tylko i wyłącznie ceni osoby cwane i ustawione, mimo braków kadrowych....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2018, 22:34
Post: #269
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
(04-05-2018 21:22 )NORDYK napisał(a):  czasami wystarczy samo skierowanie.... a po za tym, uważasz że te kilkaset zł są opcją nie do przejścia żeby cwaniaków wyleczyć? Wpienia mnie to strasznie, przychodzą damy, po kilka lat służby i już - obiekt chroniony.... to nie SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW... a egzaminy z WF? Patrze na to wiem że ta formacja tylko i wyłącznie ceni osoby cwane i ustawione, mimo braków kadrowych....

i dlatego nie wierz politykom.
Pamiętam jak ponad 2 lata temu 3/4 forumsg piało z zachwytu po wygranych PIS-u - miało być tak dobrze - a g.... - jeden układ został zmieniony drugim - żadnej reformy strukturalnej nie przeprowadzono do tej pory - nawet nie ruszono prac nad ścieżką zawodową funkcjonariusza.
Po prostu dalej się konserwuje pewne układy i nawyki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2018, 08:32
Post: #270
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
jednego wizjonera ze ścieżką kariery już w MOSG mieliśmy.... byle więcej takich ewenementów SG nie miała.... Chłop obrzydził mi służbę skutecznie... Co do reformy to prawda, co z tego że zmienia się Komendant Główny, skoro doradcy ci sami....

https://www.youtube.com/watch?v=B7m6q-pMxa4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2018, 10:47
Post: #271
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Dosyć nieprzyjemna historia jednego z naszych kolegów .. na szczęście zakończona Happy Endem. Nie dość, że udało mu się odzyskać skradzione auto to jeszcze samodzielnie zatrzymał złodzieja. Odrobina własnej inwencji plus siła internetu (przy z pozoru beznadziejnej sytuacji) skutkuje pozytywnym zakończeniem.

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/kla...id,tm.html

https://www.trojmiasto.pl/raport/Porsche...96995.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 16:12
Post: #272
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Brawo dla wszystkich ktorzy sie zaangazowali! Dobrze ze wszystko skonczylo sie ok.

Są takie rzeczy, że nikt nie zaprzeczy po co tu sie głowić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2018, 17:58
Post: #273
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
33-letni mieszkaniec Piły na lotnisku w Gdańsku przyłożył przypadkowej kobiecie do szyi rozbitą butelkę.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Gro...27011.html

I tu aż "wylewa" się logika KB ..z jednej strony pasażerom skrupulatnie zabiera najprzeróżniejsze przedmioty niebezpieczne (w tym wodę pitną) ..z drugiej już po kontroli prowadzi sprzedaż gorzały w opakowaniach szklanychWink Kwadratura koła w wydaniu EUWink Geniusze & mózgowcy od bezpieczeństwa wszystkich krajów łączcie sięWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2019, 18:03
Post: #274
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Wielka strata...

https://www.morski.strazgraniczna.pl/mor...0yNrztoFNQ

..na co dzień to był mój Kierownik przy tym fantastyczny człowiekSadSadSad Jeden z nielicznych, któremu faktycznie się chciało...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2020, 14:23
Post: #275
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)




Prywatny sektor ma trochę większy rozmach...



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2023, 18:33
Post: #276
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Zrobić wszystko ..tylko nie wracać teraz na BiałoruśWink Lepiej będzie w naszej kozie ..ciepło, stałe posiłkiBig Grin

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Pij...75482.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS