Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam informacji na temat współpracy międzynarodowej w zwalczaniu nieleg. migracji.
28-02-2013, 10:30
Post: #1
Szukam informacji na temat współpracy międzynarodowej w zwalczaniu nieleg. migracji.
Witam serdecznie funkcjonariuszy Straży Granicznej. Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat związany ze zwalczaniem nielegalnej migracji. Szukam osoby,która posiada wiedzę na temat międzynarodowej współpracy Polskiej Straży Granicznej z odpowiednikami tejże jednostki jakiegokolwiek zagranicznego państwa i chciałaby się ze mną nią podzielić Smile .Mam również pytanie odnośnie prasy dotyczącej waszej jednostki. Czy jest wydawany jakakolwiek inny tygodnik/miesięcznik/kwartalnik niż ten magazyn ? : http://www.strazgraniczna.pl/wps/wcm/con...OD=AJPERES
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 19:32
Post: #2
RE: Szukam informacji na temat współpracy
Współpracy jest mnóstwo. Misje i szkolenia z FRONTEX-u są tego przykładem. Lotnictwo, marynarze, samochody z termowizją itd. czynnie wspomagali zwalczanie nielegalnej emigracji szczególnie na południu i wschodzie Europy
Należy się zwrócić do Komendanta Głównego z prośbą o udostępnienie materiałów ew. o wskazanie osoby do współpracy.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 09:49
Post: #3
RE: Szukam informacji na temat współpracy
(28-02-2013 19:32 )michael33 napisał(a):  Współpracy jest mnóstwo. Misje i szkolenia z FRONTEX-u są tego przykładem. Lotnictwo, marynarze, samochody z termowizją itd. czynnie wspomagali zwalczanie nielegalnej emigracji szczególnie na południu i wschodzie Europy
Należy się zwrócić do Komendanta Głównego z prośbą o udostępnienie materiałów ew. o wskazanie osoby do współpracy.
Pozdrawiam.
Witaj,
kolega michael33 dobrze prawi. Zajrzyj tu: http://www.frontex.europa.eu/ i tu: http://www.iom.pl/default.aspx?ID=5 oraz wystąp do KGSG o udostępnienie materiałów. Z tego co wiem, nie robią problemów, o ile chodzi o materiały, dane, statystyki o charakterze jawnym. Kilku moich znajomych (nie są funkcjuszami SG) bez problemu otrzymało potrzebne informacje. Osobiście atakował bym tu:
Gabinet Komendanta Głównego Straży Granicznej
tel. +48 22 5004039
fax +48 22 5004768
e-mail: gabinet.kg@strazgraniczna.pl
i tu
Biuro Współpracy Międzynarodowej Komendy Głównej Straży Granicznej
tel. +48 22 5004038
fax +48 22 5004761
e-mail: wweu.kg@strazgraniczna.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 11:48
Post: #4
Szukam informacji na temat współpracy międzynarodowej w zwalczaniu nieleg. migracji.
Dziękuje bardzo za udzielone mi odpowiedzi. Skontaktuję się z tymi biurami i zobaczymy co z tego wyjdzie Smile .Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS