Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bye bye el'komendantes ;)
19-11-2015, 21:05
Post: #1
Bye bye el'komendantes ;)
Wcale mi nie żal Wink
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,P...tykul.html

A Wam ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 21:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2015 21:26 przez starypolicjant.)
Post: #2
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Wiedźma :)temat jest na innym poście Smile pozdrawiam i tez mnie to cieszy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 21:33
Post: #3
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Uważam iż wiadomość jest tak doniosła że warto poświęcić jej odrębny wątek.
I to stwierdzenie, iż oficerowie zarządzający osłabiali formację i te zachwiane zaufanie generałów. BOMBA!
Panie sekretarzu stanu - pełen szacunek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 21:49
Post: #4
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Osobiście nie znam F-sza, który będzie dobrze wspominał 01. Jego ślepa reorganizacja i dobieranie sobie na komendantów OSG ludzi, których priorytetem były oszczędności kosztem f-szy obniżyły morale i doprowadziły do osłabienia SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 22:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2015 22:23 przez chorazynowy.)
Post: #5
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Czołem Generale i czołem Panowie zastępcy, o szczoteczkach pamiętajcie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 22:29
Post: #6
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Żywię głęboką nadzieję, że Ci co po nich przyjdą zastopują bynajmniej trwającą od kilku lat degradacje naszej firmy. Odchodzących mi nie żal. Szkoda, że zdążyli tyle złego narobić zwykłym funkom w tak krótkim czasie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 22:35
Post: #7
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Wreszcie jakas dobra wiadomosc Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2015, 21:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2015 21:31 przez starypolicjant.)
Post: #8
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Będziemy starali się doprowadzić do tego, by przywrócić te posterunki Straży Granicznej, które były zlikwidowane przez ostatnie lata, przez rząd koalicji PO-PSL, by zapewnić bezpieczeństwo" - zapowiedział szef MSWiA.
Sygnały dnia, 23 listopada 2015 - zapis rozmowy z Mariuszem Błaszczakiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2015, 23:12
Post: #9
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Posterunki to moga być Policji Sad Placówki Panie Ministrze Smile Bo do Strażnic raczej nie wrócą co ? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2015, 23:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2015 23:21 przez quasimodo1.)
Post: #10
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(23-11-2015 21:30 )starypolicjant napisał(a):  Będziemy starali się doprowadzić do tego, by przywrócić te posterunki Straży Granicznej, które były zlikwidowane przez ostatnie lata, przez rząd koalicji PO-PSL, by zapewnić bezpieczeństwo" - zapowiedział szef MSWiA.
Sygnały dnia, 23 listopada 2015 - zapis rozmowy z Mariuszem Błaszczakiem
Trzymam kciuki za powodzenie tych zapowiedzi.Tyle tylko że albo Pan Minister ma do d... doradców od SG albo żyje w matrixie. Przywracać to można coś co istnieje chociaż w szczątkowej formie ,raczej w tym wypadku potrzeba odtwarzać od podstaw.Jadąc myślami od Szczecina w dół mapy to praktycznie tam gdzie istniały placówki SG a przynajmniej w 3/4 przypadków infrastruktury nie ma ( wyburzenia, mieszkania,budynki samorządowe,prywatne firmy,siedziby policji ).Ludzie rozgonieni na cztery strony świata. A budżet SG na 2016 taki sam,jeśli nie mniejszy.Jeśli nawet strona rządowa jest zdeterminowana ,to ile potrzeba "siana" na zapowiedzi,gdy naród a przynajmniej jego większą część czeka na obiecane 5 stów co miesiąc.Nie wspominam już o odtworzeniu "substancji" samych funkcjonariuszy,którzy mieliby tam pełnić służbę - na to potrzeba oprócz kasy minimum 2 - 3 lat .Kasy i funków potrzeba na dziś na zewnętrzną wg zapowiedzi z narady szefów MSW w Brukseli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2015, 23:26
Post: #11
RE: Bye bye el'komendantes ;)
...Straż Graniczna ma być poszerzona o funkcje wojskowe na wypadek większych zagrożeń zewnętrznych...tak wspomniał dzisiaj Gość Polskiego Radia Białystok - pan Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2015, 14:55
Post: #12
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Bardzo dobrze! Tak sie zasiedzieli ze juz całkiem nas przestali słuchac!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2015, 15:31
Post: #13
RE: Bye bye el'komendantes ;)
SG będzie formacją Wojskowo_-policyjną tak powiedział minister Zieliński
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2015, 16:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2015 16:27 przez quasimodo1.)
Post: #14
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Antek Policmajster w MON-ie mianował swoim doradcą 20 - letniego Edmunda Jannigera-wcześniej wiceszefa swojego biura poselskiego - to się nazywa mieć plecy szerokie jak Pudzian SmileBig Grin Skąd my to znamy - jeszcze do niedawna za peło w MSW było zatrudnionych na podobnych stanowiskach 2 podobnych "garbatych ".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2015, 20:11
Post: #15
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Jak to mówią moi podróżni: "ruki apadajuć".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2015, 20:53
Post: #16
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Ja tam go rozumiem. Tylko 20 latek nie może być rosyjskim agentem. Wszyscy inni tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2015, 21:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2015 21:13 przez starypolicjant.)
Post: #17
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Następny jak mówiłem nie ma zmiłuj się - Szef CBA Paweł Wojtunik, za pośrednictwem ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego, złożył na ręce premier Beaty Szydło rezygnację z zajmowanego stanowiska - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2015, 21:06
Post: #18
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(24-11-2015 20:53 )FSZ napisał(a):  Ja tam go rozumiem. Tylko 20 latek nie może być rosyjskim agentem. Wszyscy inni tak.
No i nikt nie powie że Antoni otacza się "betonem" , a i zawsze będzie mógł skorzystać z rady "młodego " odnośnie nowinek technicznych na kompie.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2015, 12:30
Post: #19
RE: Bye bye el'komendantes ;)
(23-11-2015 23:26 )zomolander07 napisał(a):  ...Straż Graniczna ma być poszerzona o funkcje wojskowe
...raczej rozszerzony zakres zadań
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2015, 19:27
Post: #20
RE: Bye bye el'komendantes ;)
Czyli rozumiem, że SG będzie się dodatkowo szkolić jak wojsko tj. poligony, strzelania etc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS