Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Równoważnik żywnościowy na psa
02-01-2012, 20:43
Post: #1
Równoważnik żywnościowy na psa
Witam czy wiadomo już coś na temat zmian w równoważniku żywnościowym na psa??? Ponoć szykują się jakieś zmiany???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 21:52
Post: #2
RE: Równoważnik żywnościowy na psa
Wystarczy spojrzeć na ceny, które rosną. To powinno być zmienione i urealnione dawno, ale co tam koniec końców pies może zostać wegeterianinem lub żywić się energią z kosmosu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 23:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2012 23:11 przez quasimodo1.)
Post: #3
RE: Równoważnik żywnościowy na psa
Zgodnie z panującą modą- kreatywna księgowość-psia micha bodaj od ośmiu lat nie wie co to inflacja.Dobrze że wam nie karzą wypuszczać na miasto lub wieś waszych pupili aby złapały sobie coś tłustego na obiad.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2012, 20:10
Post: #4
RE: Równoważnik żywnościowy na psa
macie już może jakieś wyliczenia jakie będą stawki po tych mnożnikach jakie przedstawili???
http://nszzfsg.org/dokumenty/2012-01-26.pdf i ile wynosi norma wyżywienia SZ próbowałem to dziś ustalić na PSG ale żadna mądra głowa nie wiedziała
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2012, 23:00
Post: #5
RE: Równoważnik żywnościowy na psa
Czy ma ktoś jakiś przeciek dotyczący zmian w równoważniku żywnościowym na psa? Pierwszy kwartał zbliża się od końca, a tu temat ucichł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-02-2012, 18:52
Post: #6
RE: Równoważnik żywnościowy na psa
Ja otrzymałem takie info odnośnie równoważnika: masa ciała do 20kg - okres letni do 24 mc-y - 8,89zł , okres zimowy - 11,86zł.
powyżej 24mc-y - okres letni - 7,41zł , okres zimowy - 10,38zł.
masa ciała powyżej 24Kg - do 24 mc-y - okres letni- 13,34zł okres zimowy - 16,31zł, powyżej 24 mc-y - okres letni - 11,86zł, okres zimowy - 14,86zł. Poszło to do zatwierdzenie do Komendy Głównej. Może, realnie patrząc koło maja to wejdzie. Pozdro wolontariusze Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2012, 16:40
Post: #7
RE: Równoważnik żywnościowy na psa
a ja mam pytanko czy w któryms oddziale płacili juz wyrównanie za żywnośc, bo poki co w MOSG'u jeszio niet
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2012, 22:49
Post: #8
RE: Równoważnik żywnościowy na psa
zaczerpnąłem wiedzy u źródła i wszystko jasne...nie wyrobili sie w terminie bo za późno doszły jakieś papiery i wyrównanie bedzie płacone 02.05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS