Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wypadek na służbie na kursie podstawowym
20-04-2016, 08:24
Post: #1
wypadek na służbie na kursie podstawowym
Cześć wszystkim, mam pytanie czy zna ktoś lub sam miał wypadek na służbie podczas kursu podstawowego? zaliczyłam podstawówkę w innym terminie po urazie kolana, czekam teraz na kurs podoficerski i nie wiadomo jaki jest mój status pomiędzy kursami i nie mogę iść na służbę... :huh:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2016, 20:54
Post: #2
RE: wypadek na służbie na kursie podstawowym
(20-04-2016 08:24 )alexis napisał(a):  Cześć wszystkim, mam pytanie czy zna ktoś lub sam miał wypadek na służbie podczas kursu podstawowego? zaliczyłam podstawówkę w innym terminie po urazie kolana, czekam teraz na kurs podoficerski i nie wiadomo jaki jest mój status pomiędzy kursami i nie mogę iść na służbę... Huh

Jeśli dobrze zrozumiałem to czekasz na PSG aż będzie kolejny kurs podoficerski. Twój "status" etat to pewnie kursant.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2016, 07:38
Post: #3
RE: wypadek na służbie na kursie podstawowym
Właśnie mam przerwę pomiędzy kursami 1,5 miesiąca, nie miałam mianowania na stopień ( bo to następuje po 2 kursach) i formalnie nie mogę iść na służbę. Dojeżdzam do PSG 90 km i zaplanowali mi 8h w biurze. Chciałabym już nabyć praktyki na patrolach. Może ktoś słyszał o takiej sytuacji, że po podstawowym ktoś poszedł do pracy a pożniej robił podoficerkę?

Dzięki krissg za odpowiedźSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2016, 09:54
Post: #4
RE: wypadek na służbie na kursie podstawowym
(21-04-2016 07:38 )alexis napisał(a):  Właśnie mam przerwę pomiędzy kursami 1,5 miesiąca, nie miałam mianowania na stopień ( bo to następuje po 2 kursach) i formalnie nie mogę iść na służbę. Dojeżdzam do PSG 90 km i zaplanowali mi 8h w biurze. Chciałabym już nabyć praktyki na patrolach. Może ktoś słyszał o takiej sytuacji, że po podstawowym ktoś poszedł do pracy a pożniej robił podoficerkę?

Dzięki krissg za odpowiedźSmile

Problemem jest twój etat i zakres obowiązków. Porozmawiaj z przełożonym czy nie może Cię zaplanować jako 3 osobę w patrolu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2016, 15:12
Post: #5
RE: wypadek na służbie na kursie podstawowym
przecież jako kursant na praktykach jest 2 w patrolu. więc co to za problem

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2016, 17:13
Post: #6
RE: wypadek na służbie na kursie podstawowym
(11-05-2016 15:12 )mlody kot napisał(a):  przecież jako kursant na praktykach jest 2 w patrolu. więc co to za problem

Pewnie taki, że na praktykach masz broń z ośrodka a będąc w PSG nikt Ci czyjejś broni nie wyda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2016, 21:05
Post: #7
RE: wypadek na służbie na kursie podstawowym
(11-05-2016 17:13 )krissg napisał(a):  
(11-05-2016 15:12 )mlody kot napisał(a):  przecież jako kursant na praktykach jest 2 w patrolu. więc co to za problem

Pewnie taki, że na praktykach masz broń z ośrodka a będąc w PSG nikt Ci czyjejś broni nie wyda.

nie masz broni z ośrodka?
tylko normalnie dostajesz swoje p - 99 w osg na stan.

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2016, 21:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2016 21:41 przez krissg.)
Post: #8
RE: wypadek na służbie na kursie podstawowym
(12-05-2016 21:05 )mlody kot napisał(a):  
(11-05-2016 17:13 )krissg napisał(a):  
(11-05-2016 15:12 )mlody kot napisał(a):  przecież jako kursant na praktykach jest 2 w patrolu. więc co to za problem

Pewnie taki, że na praktykach masz broń z ośrodka a będąc w PSG nikt Ci czyjejś broni nie wyda.

nie masz broni z ośrodka?
tylko normalnie dostajesz swoje p - 99 w osg na stan.

Nie wiem co masz na myśli pisząc osg oddział czy ośrodek. Domyślam się, że chodzi o ośrodek i to że ta broń zostaje przydzielona f-szowi na stan nie zmienia faktu, iż w dalszym ciągu jest to broń z ośrodka. Mało prawdopodobne aby przełożony wydał taką broń f-szowi w celu przewiezienia do PSG lub zorganizował konwój dla jednej sztuki broni. Na PSG też raczej nikt się nie będzie bawił w przydzielanie broni kursantowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2016, 22:06
Post: #9
RE: wypadek na służbie na kursie podstawowym
na praktykach kursant pobiera w oddziale SG broń, która ma na stanie. posiadają ja podczas praktyk i po ich zakończeniu zdaje ja w oddziale i wraca na kurs.po zakończeniu kursu pobiera ja znow w oddziale i sluzy mu po wsze czasy.

z nad buga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS