Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 21 Głosów - 2.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARIOGRAF
04-01-2017, 16:19
Post: #141
RE: WARIOGRAF
Witam. Czy ktoś może ma namiar na jakiś fajny i w miarę niedrogi nocleg w Warszawie w okolicy KGSG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2017, 14:12
Post: #142
RE: WARIOGRAF
Hej. Czy ktoś z osób aktywnych czeka na informację co z jego postępowaniem po wariografie. Staram się do Nadwiślańskiego oddziału. Jak długo w ogóle czekaliście ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2017, 14:49
Post: #143
RE: WARIOGRAF
(05-01-2017 14:12 )neo2010 napisał(a):  Hej. Czy ktoś z osób aktywnych czeka na informację co z jego postępowaniem po wariografie. Staram się do Nadwiślańskiego oddziału. Jak długo w ogóle czekaliście ??
JA po wario czekałem około 3 tygodnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2017, 19:21
Post: #144
RE: WARIOGRAF
Hej. Ile trwa badanie wariografem godzinę, dwie?

Z góry dziękuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2017, 20:10
Post: #145
RE: WARIOGRAF
(05-01-2017 19:21 )ewewew napisał(a):  Hej. Ile trwa badanie wariografem godzinę, dwie?

Z góry dziękuję.

Samo badanie trwa kilkadziesiąt minut ale poprzedzone jest ankietą. Jak miałam na 8.30 to wyszłam stamtąd o 12.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2017, 21:50
Post: #146
RE: WARIOGRAF
No u mnie samo badanie trwało ze dwie godziny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2017, 23:10
Post: #147
RE: WARIOGRAF
ciężko zdać wario?? na czym to badanie polega? z góry dzięki za info
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 20:25
Post: #148
RE: WARIOGRAF
Witam w dniu dzisiejszym dostałem informację, że po raz kolejny zostanę skierowany na badanie wariografem. Czyżby badanie było nieważne? Czy ktoś miał już do czynienia z podobną sytuacją w SG ?? Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 22:51
Post: #149
RE: WARIOGRAF
Może po analizie Twoich odpowiedzi pewne kwestie muszą zostać jeszcze raz poddane badaniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2017, 21:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2017 11:18 przez niebieska.)
Post: #150
RE: WARIOGRAF
Cześć, dopiero wkraczam na to forum i od razu z pewnym zapytaniem - czy na wariografie pytają kiedy ostatni raz popełniało się jakieś "grzeszki" itp?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2017, 22:11
Post: #151
RE: WARIOGRAF
Oczywiście
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2017, 17:13
Post: #152
RE: WARIOGRAF
a minimalny okres czasu od ostatniego razu, by nie odrzucili cię na wstępie - rok, pół roku, dłużej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2017, 17:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2017 17:39 przez otacon.)
Post: #153
RE: WARIOGRAF
(10-01-2017 21:44 )niebieska napisał(a):  Cześć, dopiero wkraczam na to forum i od razu z pewnym zapytaniem - czy na wariografie pytają kiedy ostatni raz popełniało się jakieś "grzeszki" itp?

(12-01-2017 17:13 )niebieska napisał(a):  a minimalny okres czasu od ostatniego razu, by nie odrzucili cię na wstępie - rok, pół roku, dłużej?
Powiedz, że byłaś u spowiedzi i ksiądz cię rozgrzeszył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 18:19
Post: #154
RE: WARIOGRAF
(12-01-2017 17:13 )niebieska napisał(a):  a minimalny okres czasu od ostatniego razu, by nie odrzucili cię na wstępie - rok, pół roku, dłużej?

oni pytają czy popełniłaś, a nie kiedy. i nie radzę kłamać, tylko przyznać się że jak paliłaś tawę to napisać tak i po sprawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 00:38
Post: #155
RE: WARIOGRAF
Moi drodzy, te pytania już padły ale nie mogę oprzeć się by zadać je ponownie, złożyłem dokumenty do SG po raz drugi, podczas składania dokumentów pracownik Kadr na wstępie poinformował mnie, że często wyniki wariografu skreślają niektórym możliwość pracy w SG na całe życie, jeżeli chodzi o wcześniejsze badanie wariografem to jedyne co osobiście mógłbym sobie zarzucić to marihuana, ale w małych ilościach, okazjonalnie i 4 lata przed badaniem( a więc dawno i nieprawda). Czy znacie os., które mimo kontaktu z narkotykami dostały się do SG, bądź dostały się do SG za drugim razem??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 13:39
Post: #156
RE: WARIOGRAF
Jak dawno i nieprawda to pewnie w ankiecie pominąłeś ten epizod, a na wario szedłeś w zaparte i zonk.
Za przypalenie zioła raczej nie skreślają, co innego jak jarasz zamiast fajek.
W ankiecie piszesz prawdę i po sprawie, masz sie dostać to cie wezmą.
Po zakończeniu rekrutacji twoja ankieta powinna trafić do brzęczącego segregatora, kto by tam spamiętywał ludzi Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 16:35
Post: #157
RE: WARIOGRAF
To, że dawno i nie prawda nie znaczy że to pominąłem, bo oczywiście to uwzględniłem, nic do zarzucenia osobiście sobie nie mam ale jak patrze jak teraz zabierają się do mojej osoby w SG to ciemno to widzę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 21:00
Post: #158
RE: WARIOGRAF
(18-01-2017 16:35 )Tomek01 napisał(a):  To, że dawno i nie prawda nie znaczy że to pominąłem, bo oczywiście to uwzględniłem, nic do zarzucenia osobiście sobie nie mam ale jak patrze jak teraz zabierają się do mojej osoby w SG to ciemno to widzę...


wysłałem Ci na skrzynkę PW

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 21:07
Post: #159
RE: WARIOGRAF
Wczoraj wysłałem zgłoszenie do naboru do PoSG. Jak długo trwa cały proces? Normy sprawnościowe z 2008 roku dalej są aktualne? Cool


Pozdrawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2017, 11:03
Post: #160
RE: WARIOGRAF
Wszelkie informacje dotyczące jak wygląda procedura rekrutacji masz na stronie Kg albo stronie oddziału, to jak długo będzie trwała procedura zależy od wielu czynników, raz gdy składałem dokumenty do od złożenia dokumentów do wariografu minęło +/- 5 miesięcy, a innym razem możesz czekać na samą wstępna rozmowę 2 miesiące. Uważam, że co jaiś czas możesz zadzwonić z zapytaniem czy coś ruszyło bo nie wiadomo czy nie pominęli lub czy nie wpisali źle numeru. Good luck!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS