Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komisja lekarska
25-07-2016, 17:37
Post: #1
Komisja lekarska
Wita. Proszę pomóżcie mi bo nie wiem co robić. 29 listopada 2014 roku doznałem uszczerbku na zdrowiu podczas służby. Lekarz który przyjął mnie na SORZE stwierdził skręcenie stawu Lisfranca oraz pęknięcie więzadeł. To samo stwierdził ortopeda do którego się zgłosiłem. Ortopeda wystawił mi zwolnienie lekarskie na dwa miesiące. Po powrocie do pracy nadal odczuwałem bóle i szczerze pisząc do dnia dzisiejszego jeszcze noga mnie pobolewa. Skierowano mnie do Rejonowej Komisji MSWiA w Lublinie. Po około dwóch tygodniach koledzy z kadr poinformowali mnie, że Komisja odroczyła decyzję o 3 miesiące dot. uszczerbku ze względu na jak to określili niezakończone leczenie. Po trzech miesiącach ponownie pojechałem na Komisję do Lublina. Po tej komisji przyszło orzeczenie o przyznaniu mi 4 % trwałego uszczerbku na zdrowiu w związku z wypadkiem w służbie. Znając mój stan zdrowia określiłem uszczerbek na wyższy , dlatego odwołałem się od tej decyzji do Warszawki. W tym czasie Odział wypłacił mi pieniądze bez względu mimo odwołania. Dostałem skierowanie do Centralnej Komisji Lekarskiej MSWiA która okazała się farsą ( jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę w szczegółach opisać jak ona wyglądała i jakie jest podejście do ludzi). Kazali mi dosłać badanie USG ( które zrobiłem prywatnie )po czym dostałem decyzję o uchyleniu komisji lubelskiej i o ponowne rozpatrzenie przez komisję rejonową. Dzisiaj byłem na Komisji w Lublinie, ale tylko u przewodniczącego, który stwierdził że niepotrzebnie odwoływałem się do Warszawy, ponieważ CKL uznała, że przysłane badanie USG nie koresponduje z tym , co orzekła komisja lubelska, dlatego daje mi 0 %. Co ja mam teraz zrobić ? W ciągu dwóch tygodni dostanę decyzję o przyznaniu mi zero procent uszczerbku a dostałem pieniądze za 4. Czy CKL może wydać decyzję na niekorzyść poszkodowanego ? Proszę pomóżcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 14:06
Post: #2
RE: Komisja lekarska
Odkopię temat.
Może ktoś podpowie coś w temacie komisji lekarskiej. Ile czasu ZER ma na ustalenie/powołanie komisji lekarskiej w sprawie ustalenia trwałego uszczerbku na zdrowiu ? Dzisiaj otrzymałem info od szanownej Pani przy tel. że prawdopodobnie do roku czasu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS