Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
narkotyki
18-01-2017, 13:31
Post: #21
RE: narkotyki
Jak przyjdzie pismo to masz po ptokach. Smile Powinni dzwonić kiedy masz sie na coś pojawić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2022, 21:57
Post: #22
RE: narkotyki
Cześć. Tez mam pytanie odnośnie używek. Chciałabym złożyć dokumenty ale… 2 razy zdażyło mi się zapalić marihuanę i jeden jedyny raz miałam do czynienia z twardymi narkotykami za co jest mi wstyd. Rozmyślam nad tym już dwa tygodnie i mówiłam sobie, o tym drugim nie powiem ale dręczy mnie sama myśl, ze będę nieszczera wobec siebie samej. Chciałabym wszystko to napisać w formularzu bo nie chce klamac, chce od początku powiedziec wszystko. Ale tez nie chciałabym aby moja kandydatura była odrzucona już na samym wstępie. Wydaje mi się ze mam coś do zaoferowania. znajomość języka obcego, bardzo dobre rekomendacje od pracodawcy. Pytanie tylko czy w mojej sytuacji jest sens startowac? Co byście zrobili na mojej sytuacji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2022, 17:48
Post: #23
RE: narkotyki
Mam wrażenie, że te wyznania co niektórych tylko pomagają komisjom w odrzucaniu kandydatów.
Nie za dużo tej ciężkiej rozkminy wokół tematu trawki sprzed 10 lat itp.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2022, 18:13
Post: #24
RE: narkotyki
Piszcie prawde i tylko prawde. Zjarałeś/aś trawę X razy napisz, prowadziłeś/aś po piwie też napisz. Wario i tak to wykryje. Rekrutacja dłuuuuuuuga trwa i szkoda czasu na rozmyślanie czy się przyznać cy nie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS