Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawa dezubekizacyjna.
03-01-2018, 11:05
Post: #441
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Wielka obniżka emerytur mundurowych:

http://wyborcza.biz/biznes/7,147880,2283...owych.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2018, 11:32
Post: #442
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(03-01-2018 11:05 )PlanetaX napisał(a):  Wielka obniżka emerytur mundurowych:

http://wyborcza.biz/biznes/7,147880,2283...owych.html

To taki odgrzany kotlet powiększony o fakt,że Błaszczak wszystkich olewa czy znowu coś się kroi? I powiększą asortyment "reżimowców"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2018, 18:01
Post: #443
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Wielki egzekutor eksportowany do Armii.
Czyli co ? Wink - z komory kriogenicznej sejmu wyciągną tzw ustawę deubekizacyjną żołnierzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2018, 06:35
Post: #444
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Genialny komentarz z neta:


"Komentarze(80)|Dyskusje(47)
~--Obserwator do ~Kajtek: Mamy w dużym procencie nie myślących . Władze to wiedzą i dlatego wmówili że zabierają ubekom którzy maja krew na rękach gdzie sprzątaczka miała 5 tys emerytury . Tak kiedyś wmawiano że stonkę zrzucili Amerykanie .
To co opiera się na kłamstwie i obłudzie kiedyś odbija się rykoszetem .

W tym teoretycznym kraju wszystko możliwe .
Oglądając media rządowe które pokazują modlących się i przyjmujących komunię to widać obłudę - ale to teraz jak za tzw socjalizmu przynależność do pzpr .
Ja miałem sąsiada teraz śp i nigdy mu nie zazdrościłem - ja miałem wolne niedziele potem soboty a jak pracowałem to miałem nadgodziny a jego rzadko widziałem a żona nie pracowała bo nie miała szans na pracę mając dzieci . Mąż w ubiegłym roku zmarł w wieku 70 lat a pracował do 2008 r żartował że za nowej władzy trzeba zapracować na emeryturę - wdowa po nim teraz otrzymała decyzję emerytura 1000 zł - pracował w WOP potem Straży Granicznej -nie uważam że to jest sprawiedliwe bo zrobili z niego ubeka bo to ładnie brzmi medialnie - takie zakłamanie .Ja muszę się obawiać bo dla potrzeb obronności pracowałem gdzie odlewano pociski - bo te pociśki były dla okupanta a nie dla solidarności - ale myślę zanim zaczną wprowadzać to co wygadał się Adam Borowski w naturalny sposób nie doczekam
Macierewicz jest zabezpieczony to on rozwalał WSI i tam co trzeba sobie zabezpieczył że śp Kiszczak to przy nim pikuś.
Ustawa deubekizacyjna działa wg odpowiedzialności zbiorowej? Winny, nie winny , pracował to jest winny. Wielu z tych plujących pracowało też już za PRL-u. czyli pracowali za zbrodniczego systemu. Ale nie było innego, ale ich to nie obchodzi, czyli są winni bo pracowali dla zbrodniczego systemu. W fabrykach, biurach, sklepach a nawet jako portierzy( pilnowali zbrodniczych zakładów a powinni pozwolić rozkraść wszystko. A mówią , że PRL wykształciła ludzi. I owszem PRL wykształciła ale to wszystko poszło na marne bo tym co PRL ich wykształciła, PRL bis wyprała mózgi. Konsumpcjonizmem czyli kultem pieniądza, seksu, lekkiego i przyjemnego życia. Życia z którego tylko się czerpie pełnymi garściami , rozrywki, podróże, najlepsze samochody, kobiety i seks, mężczyźni jak zdziecinniałe laleczki, Tak wygląda pokolenie , nie znające biedy, wojny, trudu walki o każdy dzień życia. Bo teraz nikt się nie musi wysilać , rozbudził się konsumpcjonizm ? Idzie się do banku i bierze kredycik. Taki tani, tylko 12-15 %. A gdzie jakieś wyrzeczenia? Ci ludzie którym odebrano emerytury, często pracowali całe życie po 12 godzin na dobę. Zaniedbywali rodziny, wierzyli, że służą naszej ojczyźnie. Że za lata zaniedbywania rodzin i wiernej służbie nareszcie odpoczną na zasłużonej emeryturze i co? Owszem, byli młodzi emeryci ale gdzież nie ma głupców, Bo przecież mówi się, że szli po 15 latach na ,emeryturę ale nie mówi się jaki % pełnej emerytury dostawali. Żeby uzyskać stopień , musieli służyć latami i stopniowo awansować. Teraz w telewizji często widzimy 30 letnich majorów. 40 letnich pułkowników lub generałów. Teraz otrzymują ordery i inne odznaczenia w wieku trzydziestu paru lat, za wybitne zasługi!!! Czym sobie taki 30 latek mógł zasłużyć w czasie pokoju na ważne dla obronności kraju odznaczenie? To jest praca tych ludzi i otrzymują za nią wynagrodzenia i premie. Stopnie się zdobywało latami ciężkiej służby a nie znajomościami i pochodzeniem. Hańba. Ale tak to jest jak się nie jest gospodarzem we własnym kraju.

Teraz nic za darmo - liczy się godziny i musi być zapłacone - nie ma i....tów jak kiedyś ojczyzna w potrzebie nie myśleli o zapłacie a teraz to słyszą że współpracowali z okupantem . Ludzie myślą zapłata zaraz a nie potem i to widać jak działa przy ostatnich wichurach - media super a realnie to mieszkańcy powiedzieli że wojsko nie miało rozkazu i sami prywatnym sprzętem wyciągali pnie z rzeki aby nie zalała
Dzieciaki dostały się do władzy a po dzieciach wszystkiego można się spodziewać
JEDNI WARCI DRUGICH i robią wszystko aby z Polski teoretycznej było POLIN
Kasy nie zabraknie stopniową zaczynają zabierać - tym co jeszcze nie zabierają to się cieszą
Kiedyś mówiono jaka jest różnica między wschodem a zachodem
Na zachodzie jak sąsiad coś kupi to drugi sąsiad myśli całą noc jak też kupić i nawet lepsze kupić
Na wschodzie jak sąsiad kupi to drugi sąsiad myśli jak zrobić aby mu zabrali
Nie ważne że prawo wprowadzają po swojemu w brew logice jakiej uczono na studiach . Po ustawie deubekizacyjnej która do kosza zebrała więziennictwo WOP itd Za lata pracy do 1990 r 0% Za siedzenie w więzieniu np za zabójstwo Ks.Popiełuszki liczy się 0,7% Wystarczyło że wybrał się na szkołę w Legionowie nawet zaocznie już ubek itd .Fajnie medialnie brzmi ze karzą UBEKÓW Można wg tego ogłosić kto kończył szkołę podstawową im Bieruta też emerytura nie wieksza jak np 1000zł bo ta podstawówka była
ubecka .Nie ważne że przepracował 27 lat po upadku tzw socjalizmu .Jeszcze więcej kasy sie znajdzie jak wprowadzą następną ustawę deokupacyjną bo teraz słyszę że była okupacja to przecież długi zaciągnięte przez okupanta powinny przepaść skoro pożyczali okupantowi.
Górnikom , nauczycielom itd za pracę przed 1990 rokiem obniżka bo powinni wysadzać pomniki , sypać piasek do silników itd a nie wspierać okupanta"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2018, 20:18
Post: #445
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Swietny komentarz.
Komentarz ktory utwierdza mnie w przekonaniu ze to forum jest jak ARBUZ - z zewnatrz zielone a w srodku...czerwone.
Nie podejrzewam, ze wsrod forumowiczow sa osoby pokroju PRLowskich aparatczykow ale...sa tu ich zstepni. Stad ten lament.
Resortowe DZIECI - pozdrawiam Was.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2018, 21:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2018 22:02 przez quasimodo1.)
Post: #446
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(12-01-2018 20:18 )wiedźma napisał(a):  Swietny komentarz.
Komentarz ktory utwierdza mnie w przekonaniu ze to forum jest jak ARBUZ - z zewnatrz zielone a w srodku...czerwone.
Nie podejrzewam, ze wsrod forumowiczow sa osoby pokroju PRLowskich aparatczykow ale...sa tu ich zstepni. Stad ten lament.
Resortowe DZIECI - pozdrawiam Was.

Resortowe dzieci to maja gdzieś groszówki z ZER MSWiA.
Oni się na początku lat 90 -tych " pourządzali " nie podchodząc do weryfikacji.
@Wiedżma - czy to też jest zdanie na temat ustawy deubekizacyjnej Resortowego Dziecka od 3min38sek
https://www.youtube.com/watch?v=vgShEY57YyY
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 21:51
Post: #447
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Dlaczego ustawa dezubekizacyjna to propaganda, i dlaczego prawdziwe esbeki mają w ją w dupie:

http://gregory501.blox.pl/2007/03/TAK-TW...P-czI.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 22:31
Post: #448
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
@Wiedźma - tylko u Ciebie chyba tak jest, że SG jest głównym pracodawcą. I bez wsparcia "Gromadzkiej Rady Narodowej" nie dostaniesz nawet stołka sprzątaczki w szkole. W większych miastach tak nie jest i w dupie mają Twoje poglądy religijne, polityczne i seksualne (chyba, że dobierasz się do swoich koleżanek). Wyjątkiem są wydziały polityczne i niektórzy komendanci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2018, 17:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2018 17:36 przez wiedźma.)
Post: #449
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
@lenek, Ty to pewnie charytatywne dla SG sluzysz. A wynagrodzenie z 2giej grupy oddajesz na cele społeczne. Nasz Ty Prezesie co to do służby przychodzi aby skladek emerytalno-rentowych nie odprowadzać w swym korporacyjnym imperium.
A mówi to Wam sprzataczka z największego kołchozu alw SG.
"Im gorzej - tym lepiej"... Niech pluja!

Edytowalam bo litetowek narobiłam Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2018, 19:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2018 19:41 przez TRUTH.)
Post: #450
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(15-01-2018 17:34 )wiedźma napisał(a):  @lenek, Ty to pewnie charytatywne dla SG sluzysz. A wynagrodzenie z 2giej grupy oddajesz na cele społeczne. Nasz Ty Prezesie co to do służby przychodzi aby skladek emerytalno-rentowych nie odprowadzać w swym korporacyjnym imperium.
A mówi to Wam sprzataczka z największego kołchozu alw SG.
"Im gorzej - tym lepiej"... Niech pluja!

Edytowalam bo litetowek narobiłam Wink

No bo z waszej białoruskiej centrali-wioski nie wszystko na polskie znaki wskakuje Panna,powinnaś o tym wiedzieć.Wspominasz o składkach baby...? To gdzie mają składki emerytalno-rentowe nasze ziomki co im emki zabrali...? po 30,40 lat...Ekkhh..?Lepiej Panna dzieci rób jak możesz jeszcze,choć taki pożytek będzie,500+ dostaniesz i twoje ego będzie zaspokojone...Świat Ci się zawali jak Alik prezesa zdechnie... jak to ogarniesz...? O matko kto takie taborety do służby przyjmuje...Aha, i nie pluję jeny sączę jad przez zęby....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2018, 20:18
Post: #451
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(15-01-2018 19:39 )TRUTH napisał(a):  
(15-01-2018 17:34 )wiedźma napisał(a):  @lenek, Ty to pewnie charytatywne dla SG sluzysz. A wynagrodzenie z 2giej grupy oddajesz na cele społeczne. Nasz Ty Prezesie co to do służby przychodzi aby skladek emerytalno-rentowych nie odprowadzać w swym korporacyjnym imperium.
A mówi to Wam sprzataczka z największego kołchozu alw SG.
"Im gorzej - tym lepiej"... Niech pluja!

Edytowalam bo litetowek narobiłam Wink

No bo z waszej białoruskiej centrali-wioski nie wszystko na polskie znaki wskakuje Panna,powinnaś o tym wiedzieć.Wspominasz o składkach baby...? To gdzie mają składki emerytalno-rentowe nasze ziomki co im emki zabrali...? po 30,40 lat...Ekkhh..?Lepiej Panna dzieci rób jak możesz jeszcze,choć taki pożytek będzie,500+ dostaniesz i twoje ego będzie zaspokojone...Świat Ci się zawali jak Alik prezesa zdechnie... jak to ogarniesz...? O matko kto takie taborety do służby przyjmuje...Aha, i nie pluję jeny sączę jad przez zęby....

Dobre. Też pracuję na granicy z Białorusią i jakoś nie mogę pojąć toku myślenia tej kobiety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2018, 21:13
Post: #452
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Normalnie taki strazo-graniczny-komitet-obrony-D...
Zagadalam do @lenka a tu z razu kilku Mateuszkow sie odezwalo.
Uwielbiam Was slodziaki.
Piszcie wiecej Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2018, 22:59
Post: #453
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
@Wiedżma nie rozmydlaj. Ustosunkuj się do konkretów. Smile Smile Smile
Bo Cię oderwani od koryta w ubiegłym roku zjedzą na kolację. Smile Smile Smile
Może nam podpowiesz ich nicki ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2018, 07:48
Post: #454
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Tylko jedna piąta odwołań od obniżenia rent i emerytur byłym funkcjonariuszom trafiła do sądu:

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/10...om-sb.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2018, 12:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2018 12:23 przez quasimodo1.)
Post: #455
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(17-01-2018 07:48 )PlanetaX napisał(a):  Tylko jedna piąta odwołań od obniżenia rent i emerytur byłym funkcjonariuszom trafiła do sądu:

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/10...om-sb.html
Dodać do tego trzeba info które padło z ust wiceministra Zielińskiego ,że wśród trafionych ustawą jest
- 1730 mających staż przed 12.09.1989 do roku czasu
- 4754 mających staż przed 12.09.1989 od roku do trzech lat
- 4875 od 3 lat do 5 lat
-12388 mających staż od 5 lat do 10 lat
ponad 12 tysięcy ze stażem większym niż 10 lat w OBP PRL.

Jak na razie z art 8A minister SWiA nie skorzystał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2018, 18:59
Post: #456
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
@Jak na razie z art 8A minister SWiA nie skorzystał.
No bo takich bohaterów niestety ale nie ma....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2018, 19:27
Post: #457
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(30-01-2018 18:59 )starszy sierżant napisał(a):  @Jak na razie z art 8A minister SWiA nie skorzystał.
No bo takich bohaterów niestety ale nie ma....

i pewnie nie skorzysta :-(

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci...mu/e9vw3k7
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2018, 19:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2018 19:55 przez ezech.)
Post: #458
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
przeczytałem powyższy artykuł, (tylko piszcie jak go przeczytacie, inaczej nie ma sensu)
ze sprawiedliwością nie ma to nic wspólnego;
jak tam Wiedźma ? szampan wystrzelił??

mam nadzieję, że ludzie będą korzystać z pełnej ścieżki dochodzenia swoich praw i nie odpuszczą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2018, 18:39
Post: #459
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
Co by tu nie mówić to jest s...syństwo. Kolega którego to trafiło powiedział, że adwokat na dzień dobry bierze 2,5 tysia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2018, 20:43
Post: #460
RE: Ustawa dezubekizacyjna.
(06-02-2018 19:54 )ezech napisał(a):  mam nadzieję, że ludzie będą korzystać z pełnej ścieżki dochodzenia swoich praw i nie odpuszczą

Info dla trafionych ustawą
-mogą czekać dwa razy dłużej


http://www.emeryci-sg.org.pl/wp/wp-conte..._w_tk1.jpg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS