Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwolnienie na żonę po porodzie
02-01-2017, 20:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2017 20:13 przez Grubcio.)
Post: #1
Zwolnienie na żonę po porodzie
Witam tak jak w temacie mam pytanie jak to wygląda jak się bierze l4 na żonę czy na dziecko? jak urodziła to jest opieka nad chorym członkiem rodziny? ile to jest dni do dyspozycji? jak to wygląda ktoś tak robił? proszę o odpowiedź dziękuję Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 20:19
Post: #2
RE: Zwolnienie na żonę po porodzie
druk L4 od lekarzu o ile wypisze, a następnie maksymalnie 14 dni i pensja 20% okrojona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 20:35
Post: #3
RE: Zwolnienie na żonę po porodzie
Jak nie chcesz tracić 20% to może uda Ci się wziąć 14 dni wolnego, które jako tako przysługuje po urodzeniu dziecka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2017, 20:51
Post: #4
RE: Zwolnienie na żonę po porodzie
(02-01-2017 20:35 )mk7547 napisał(a):  Jak nie chcesz tracić 20% to może uda Ci się wziąć 14 dni wolnego, które jako tako przysługuje po urodzeniu dziecka

Po urodzeniu dziecka przysługuje macierzyński Wink
a tak na poważnie 14 dni to wcale nie przysługuje tylko można je dostać jak lekarz wypisze zaświadczenie lekarskie na druku ścisłego zarachowania. Mi 2 lata temu lekarz nie chciał wypisać bo stwierdził, że skoro żona jest wypisana ze szpitala to żadnej opieki już nie potrzebuje i niestety musiałem wziąć normalny urlop. Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2017, 22:01
Post: #5
RE: Zwolnienie na żonę po porodzie
(05-01-2017 20:51 )pchor_1 napisał(a):  
(02-01-2017 20:35 )mk7547 napisał(a):  Jak nie chcesz tracić 20% to może uda Ci się wziąć 14 dni wolnego, które jako tako przysługuje po urodzeniu dziecka

Po urodzeniu dziecka przysługuje macierzyński Wink
a tak na poważnie 14 dni to wcale nie przysługuje tylko można je dostać jak lekarz wypisze zaświadczenie lekarskie na druku ścisłego zarachowania. Mi 2 lata temu lekarz nie chciał wypisać bo stwierdził, że skoro żona jest wypisana ze szpitala to żadnej opieki już nie potrzebuje i niestety musiałem wziąć normalny urlop. Confused

Taką opiekę bez problemu powinien wypisać lekarz przy wypisie ze szpitala. Czasami robi to rodzinny ale tu wiele zależy od jego dobrej woli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2017, 12:42
Post: #6
RE: Zwolnienie na żonę po porodzie
jak masz jeszcze jakieś dzieci to możesz wykorzystać opiekę nad dzieckiem w związku z chorobą stałego opiekuna Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS