Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WMOSG
08-01-2017, 20:20
Post: #1
WMOSG
Witam, zastanawia mnie dlaczego WMOSG co chwilę reklamuje się z naborem w różnych lokalnych gazetach itp., czyżby mieli aż taki problem ze znalezieniem kandydatów, trochę mnie to dziwi, w niektórych oddziałach 30 osób chętnych na 1 miejsce, a tu 30 miejsc i chyba nie mogą znaleźć chętnych...PozdrawiamSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 11:35
Post: #2
RE: WMOSG
Bo nie mogą znaleźć !!! w tamtym roku odeszło kilku funków którzy nie mieli nawet trzech lat służby, a i w tym roku kilku takich odejdzie do cywila, albo się przeniosą do wojska albo innych formacji. Przychodzą młodzi i widzą rzeczywistość na własne oczy że na granicy zielonej nie jest łatwo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 13:36
Post: #3
RE: WMOSG
A wszystko to przez naszych przełożonych bo nie słuchają ludzi. Jak ktoś ma jeździć na 8 po 100 km to wcale to nie jest ani opłacalne ani bezpieczne ( troszkę lepiej jak jest się na przejściu ) jak jedzie się na rozmowę do kentaki to nikogo to nie obchodzi jak jest ważne aby słupki się zgadzały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 15:57
Post: #4
RE: WMOSG
W zeszlym roku odeszlo 10 czy 11 "swiezakow".
I wcale im sie nie dziwie - mandzurski to mistrz demotywacji...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 16:00
Post: #5
RE: WMOSG
(09-01-2017 15:57 )keyser soze napisał(a):  W zeszlym roku odeszlo 10 czy 11 "swiezakow".
I wcale im sie nie dziwie - mandzurski to mistrz demotywacji...

Jakby w innych oddziałach poleżeli w -15 to tez by sie odechciało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 21:25
Post: #6
RE: WMOSG
To ten mandzurski taki zły jest, a inne oddziały na zewnętrznej lepsze? Ciekaw jestem czym "świerzaki" się kierowali składając dokumenty...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 22:43
Post: #7
RE: WMOSG
Tomson, ""świerzaki"" kierowali się pięknym szyldem który stoi przed oddziałem, czyli: PRACA, ROZWÓJ, RODZINA, STABILIZACJA , a jak ktoś kogoś z SG sie pytał o robotę to wiadomo nie można narzekać i trzeba mówić jak jest fajnie i wogóle, bo do przełożonych zaraz dojdzie że mówi jak się źle nam służy ludziom z miasta. A już wiem że z początkiem roku jeden funk odszedł, a drugi rzucił kwitami. Misio dobrze mówi słupki mają się zgadzać .... zdanie zwykłęgo funka się nie liczy Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2017, 21:50
Post: #8
RE: WMOSG
Witam Panowie! Jest to mój pierwszy post na forum a zarazem zapytanie Wink Mam zamiar w najbliższym czasie złożyć dokumenty w Kętrzynie z myślą o naborze do WMOSG, jeśli się orientujecie, jak wygląda zainteresowanie służbą w ostatnim czasie? Oddział z wpisów na forum nie ma zbyt dobrych opinii, jednak mimo wszystko chcę spróbować Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2017, 00:14
Post: #9
RE: WMOSG
Mam pytanie, czy ktoś z Was składał ponownie dokumenty do SG po niezdanym wariografie i np. dostał się, bądź czy znane wam są takie osoby, jakie jest prawdopodobieństwo dostania się do służby jeżeli kontakt z narkotykami lekkimi był ale praktycznie znikomy i dawno?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2017, 19:24
Post: #10
RE: WMOSG
Podbijam temat Wink Nikt nic o warmii i mazurach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2017, 19:53
Post: #11
RE: WMOSG
Jezeli jestes mlody, kawaler, i nie masz na mazurach nic (mieszkanie, dom, gospodarstwo), to skladaj kwity do innego oddzialu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2017, 22:32
Post: #12
RE: WMOSG
(18-01-2017 00:14 )Tomek01 napisał(a):  Mam pytanie, czy ktoś z Was składał ponownie dokumenty do SG po niezdanym wariografie i np. dostał się, bądź czy znane wam są takie osoby, jakie jest prawdopodobieństwo dostania się do służby jeżeli kontakt z narkotykami lekkimi był ale praktycznie znikomy i dawno?

Zależy czy faktycznie "dawno", czy "lekkie" i czy w ogóle przy decyzji odmownej chodziło o narkotyki. Próbuj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2017, 20:28
Post: #13
RE: WMOSG
(23-01-2017 19:53 )keyser soze napisał(a):  Jezeli jestes mlody, kawaler, i nie masz na mazurach nic (mieszkanie, dom, gospodarstwo), to skladaj kwity do innego oddzialu.
Kolego możesz wyjaśnić? Wink Złożyłem dziś kwity do WMOSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2019, 17:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2019 17:19 przez Lukaszenko323.)
Post: #14
RE: WMOSG
(09-01-2017 13:36 )misio napisał(a):  A wszystko to przez naszych przełożonych bo nie słuchają ludzi. Jak ktoś ma jeździć na 8 po 100 km to wcale to nie jest ani opłacalne ani bezpieczne ( troszkę lepiej jak jest się na przejściu ) jak jedzie się na rozmowę do kentaki to nikogo to nie obchodzi jak jest ważne aby słupki się zgadzały.

Nie tyle tylko co na 8 na zielonej, ale też i na przejście, przydział dostałem 65km od miejsca zamieszkania ( a w rejonie zamieszkania 2 placówki ), do dojazdów mam tylko 1 osobę więc i koszty samego dojazdu i amortyzacji fury niskie nie są, 20 km bliżej od miejsca pracy mam placówkę, gdzie z mojego rejonu jeździ z 20 osób - do tego placówka jest naprawdę rozwojowa, piszę o przeniesienie i ciągle nic, więc jak w stałej bd ciągle bez zmian to bd bye bye. Wcale w WMOSG łatwo nie jest, ludzi coraz to mniej, ale i tak mimo wszystko nikt na rękę za bardzo nie chce iść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS