Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Nowy" Komendant w CSSG itd
07-04-2018, 09:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2018 09:59 przez Pireks.)
Post: #1
"Nowy" Komendant w CSSG itd
Siema wszyscy czytający!
Rozpoczęły się zmiany w strukturach SG. Znaczy na najwyższych stołkach. Zmiany Komendantów tj Komendanta CSSG na Komendanta MOSG a Komendant z Koszalina do Kętrzyna, nie mylić z WMOSG.
Informacja dla wszystkich zainteresowanych szkoleniami i kursami a także przeniesieniem do CSSG - to nie jest najlepsza pora. Będzie "szał pał". Gość z Koszalina ksywa "Skorupa " jest nieobliczalny. Jego sposób zarządzania to - strach, poprzez karanie za byle głupstwo, które w cywilizowanym świecie jest pozostawiane bez uwagi. Ja uważam, że to nie styl kierowania, tylko słabość "małego i zagubionego" człowieka. Jak rodzić jest bezsilny, nie daje sobie radę z dzieckiem to zaczyna go bić, katować, próbować ograniczyć swobodę a niekiedy nawet zabić - z bezsilności? I w CSSG nastał taki etap. W Koszalinie - będzie teraz normalnie - ludzie będą kreatywni - przepraszam - są tylko z tym człowiekiem zostało w nich - zabite. Zawsze im współczułem - że mają takiego komendanta. Mam nadzieję będą teraz wracać do normalności i będą chcieli coś jeszcze zrobić dla SG - dla Polski.
Etap powrotu do - no właśnie do czego? nastał. Do komuny - nie. Za komuny było tyle możliwości szkolenia -wopków że szok. Po 1990 - było dobrze. A teraz jest równia pochyła - staczamy się coraz bardziej. Szkolenia w CSSG nie będą takie same jak - tydzień wcześniej. Bo kreatywność, wprowadzanie nowości zostanie zatłuczona. Liczą się programy szkoleń - zagadnienia, itd. Nic do przodu. W programach starocia, bez podstaw, ale prowadzić zajęcia będzie trzeba zgodnie z programami. Piszę o tym bo wiem. Już w pieszy dzień pobytu w CSSG rozpoczął straszenie. To jest Komendant - menadżer - reprezentant nas - funkcjonariuszy SG. Możemy wszyscy podziękować Panu Komendantowi Głównemu SG, że kolejną szkołę SG rozpoczęto rozbrajać. Pan Nowy Komendant CSSG nie przeprowadził w szkole jednej godziny zajęć a co mówić o tygodniu - 7 godzin zajęć dziennie. Gdyby miał pojęcie to by wiedział i rozumiał tych na dole. Ale nie ma co się dziwić - nie chodzi o specjalistów - a stanowiska. Takie są fakty. Ludzie w SG są dla wyższej KASTY przedmiotami , popychadłami, często bez własnego zdania - JA Pan mam zdanie i rację? MASAKRA. Centrusy - Niech Bóg Będzie z Wami. (i to nie grzech - nie nadaremno).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
"Nowy" Komendant w CSSG itd - Pireks - 07-04-2018 09:55
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - alien - 08-04-2018, 16:38
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - alien - 11-05-2018, 11:55
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - alien - 18-05-2018, 21:35
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - BiBi - 02-07-2018, 16:23
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - alien - 10-09-2018, 21:14
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - itori - 11-09-2018, 15:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS