Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Nowy" Komendant w CSSG itd
02-07-2018, 18:55
Post: #16
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd
(02-07-2018 16:23 )BiBi napisał(a):  Nowy. Ostatnio odwiedzałem się, ze "nowy" powiedział: Praktyki zawodowe to odbywa się w Podlaskim, Nadbużańskim albo w Bieszczadzkim. Nie było mowy o "Mandzurskim". Znaczy była, ale nie będę pisał. Sam maiłem kilka razy do czynienia z tym Panem. Pierwsze wrażenie: Ok!, bo było daleko. Przy kontakcie bezpośrednim: gbur, narcyz, arogancja, bezczelność, chamstwo, impulsywnośc, pogarda dla człowieka, nie pisze drugiego bo pierwszego nie zauważyłem, złośliwość i wiele innych. Teraz zacząłem obserwować co się dzieje w CS Kętaki. Jeżeli jakaś firma chciałaby, żeby ją roz...bać od środka to jest facet, który to potrafi zrobić. Nikt nie pcha się do jakiejkolwiek inicjatywy. Rozpoczął się czas wyczekiwania. Tak jak Koszalinie, chyba będzie, bo już niektórzy "starsi" zaczynają się zastanawiać. Biurokracja rozrosła się do niebotycznych rozmiarów, wszyscy zaczynają się gubić, co robią źle. Okazuje się, że to co dzisiaj jest dobrze to jutro jest do poprawy. A w Straży Granicznej jest tylu wartościowych ludzi - nie chodzi nawet o stopnie oficerskie, niech dowodzi kpr. ,chor., por. ale żeby miał odrobinę , ciutciut człowieczeństwa. Co dalej pisać??!!!

Pamiętam gościa z Cieszyna gdzie pracował w szkoleniówce. Wydawał się normalny biały człowiek.
No popatrz co ta władza robi z ludzi.
A brata ma w porządku, też mundurowy.

Jeżeli jest taki be to kto go trzyma jeszcze na tym stanowisku???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
"Nowy" Komendant w CSSG itd - Pireks - 07-04-2018, 09:55
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - alien - 08-04-2018, 16:38
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - alien - 11-05-2018, 11:55
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - alien - 18-05-2018, 21:35
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - BiBi - 02-07-2018, 16:23
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - Valhalla49 - 02-07-2018 18:55
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - alien - 10-09-2018, 21:14
RE: "Nowy" Komendant w CSSG itd - itori - 11-09-2018, 15:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS