Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja a wada wzroku
25-06-2018, 10:49
Post: #1
Rekrutacja a wada wzroku
Witam.
Chciałbym zadać pytanie odnośnie rekrutacji do SG a wady wzroku mianowicie, obecnie posiadam wadę wzroku nie pozwalającą na służbę w SG- -5dp oraz -4dp przy czym w przeciągu trzech miesięcy wyjeżdżam za granicę by zarobić na pieniądze na laserową korekcję wzroku. Niestety termin składania dokumentów to 26.09.2018 r.
(Bielsko-Biała) więc przed planowaną korekcją wzroku i tutaj rodzi się moje pytanie:
Czy jest sens w składaniu dokumentów przed korekcją wzroku- na komisję lekarską (o ile dojdę do tego etapu rekrutacji oraz zakwalifikuję się do laserowej korekcji wzroku) powinienem być już po zabiegu, także czy wada wzroku która do komisji lekarskiej powinna być usunięta jest przeszkodą w składaniu dokumentów odnośnie rekrutacji ?
Dziękuję z gór za wszelkie odpowiedzi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Rekrutacja a wada wzroku - ppp - 25-06-2018 10:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS