Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyjęci do służby po 1.01.1999
26-04-2017, 05:02
Post: #136
RE: Przyjęci do służby po 1.01.1999
(06-03-2017 19:31 )krissg napisał(a):  
(06-03-2017 18:42 )Olin napisał(a):  SIEMA
Pytanie z innej beczki. Mianowicie z czego obecnie naliczana jest emerytura tj. z ost pensji czy moze z 3 ostatnich pensji lub może inaczej? I ile muszę być na stanowisku aby z niego mi policzyli emkę (szykuje mi się awans na 04 grupę)? Przyjęty do słuzby w 2000r.
pewnie na forum jest to poruszane ale nie mogę odszukać Sad
pozdr
USTAWA o zaopatrzeniu emerytalnym

8) uposażenie — uposażenie zasadnicze wraz z dodatkami o charakterze stałym i nagrodą roczną, należne funkcjonariuszowi stosownie do przepisów o uposażeniu i nagrodach funkcjonariuszy;
Art. 5. 1. Podstawę wymiaru emerytury lub renty inwalidzkiej stanowi uposażenie należne funkcjonariuszowi na ostatnio zajmowanym stanowisku.
Piszesz zevz ostatnio zajmowanego stanowiska a co jest w takim przypadku jak jestem na 4 a mam zachowanie grupy 7 z art. 107 ust. 2 i etatu kpt/chor to emka z jakiej grupy bedzie liczona pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Przyjęci do służby po 1.01.1999 - Mini - 26-04-2017 05:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS