Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie dotyczące rekrutacji
28-12-2019, 12:11
Post: #1
Pytanie dotyczące rekrutacji
Chciałem najpierw tutaj zapytać, ewentualnie potem przedzwonić do kadr

Chodzi o to, że rozmowa kwalifikacyjna była, testy psychologiczne były. Pani psycholog w Gdańsku bardzo fajna, wszystko szło dosyć szybko (poza tymi testami na IQ w sensie dopasuj 1 obrazek do pozostałych 4 te były męczące).

Wszystko zdawało się OK, tylko podejść do pań w budynku obok i potwierdzić, że wszystko jest.

Po 4 miesiącach powiedzieli, że nie są mną zainteresowani (odstąpienie od postępowania kwalifikacyjnego). Czyli zdaję się, że odpadłem już na psychologu

Więc pytanie brzmi:
CZy to juz jest tak zwany "game over" życie toczy się dalej, powodzenia, czy jest sens składać papiery jeszcze raz?

Pytam, bo czytałem na innych forach, że można składać podejść jeszcze raz, nie przejmować się. A akurat na pracy mi w SG zależy, jest nabór i ponoć jest zapotrzebowanie, więc chciałem najpierw tutaj zapytać.

Z góry dzięki za odpowiedź Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pytanie dotyczące rekrutacji - TaZQ88 - 28-12-2019 12:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS